گیفت کارت
گیفت کارت

درجه سختی Realistic در بازی Call of Duty: Black Ops III شما را به یک چالش بزرگ دعوت می‌کند

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱

عاشق بازی‌های سخت هستید؟ دوست دارید مهارت خود را در بازی Call of Duty: Black Ops III محک بزنید؟ اگر پاسختان مثبت است، خود را برای یک چالش بزرگ در این بازی آماده کنید. به تازگی اظلاعات جدیدی در مورد درجه سختی Call of Duty: Black Ops III منتشر شده است. با ادامه خبر همراه باشید.

زمان زیادی تا انتشار Call of Duty: Black Ops III باقی نمانده است و روز به روز اطلاعات، اخبار و تریلرهای جدیدی در مورد این بازی منتشر می‌شود. امروز آقای Jason Blundell از استودیو Treyarch اطلاعاتی را در مورد بالاترین درجه سختی بازی ،Realistic ، ارائه داد. اخباری که کم و بیش می‌توانستیم آن‌ها را از لیست تروفی‌های بازی حس کنیم. آنطور که به نظر می‌رسد در درجه سختی Realistic اصلا شوخی در کار نیست.

آقای Jason Blundell در این مورد توضیح می‌دهد:

   در حالت Realistic شما تنها یک فرصت (جان) برای زنده ماندن خواهید داشت. بدین ترتیب اگر فقط یکبار مورد هدف شلیک گلوله توسط دشمن قرار بگیرید خواهید مرد و این، روش بازی شما را بدون شک تغییر خواهد داد.

برای زنده ماندن باید همیشه به‌صورت گروهی پیش بروید. در این حالت شما مراحل را به شکلی کاملا متفاوت به پایان خواهید رساند. فقط یک شلیک یا انفجار یک نارنجک در نزدیکی شما لازم است تا شما و دوستانتان را یک به یک به زمین بیندازد.

حالت Realistic بازی قطعا چالشی بسیار بزرگ برای بازی‌بازان خواهد بود و شاید انجام بازی در این حالت ساعت‌ها شما را سرگرم خود کند. همچنین بسیار جالب خواهد بود که در پایان بفهمیم، چند نفر از بازی‌بازان توانسته‌اند بازی را در حالت Realistic به پایان برسانند که چنین بازیکنانی واقعا شایسته تقدیر خواهند بود. آیا شما هم می‌توانید جزو افرادی باشید که Call of Duty: Black Ops III را در حالت Realistic به پایان می‌رسانند؟

Call of Duty: Black Ops III جمعه 6 نوامبر 2015 (15 آبان) برای کنسول‌های PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و همچنین PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید