نمرات Wasteland 2: Director’s Cut منتشر شد

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۹

Wasteland 2 یکی از عناوینی بود که سال گذشته برای PC منتشر گشت و توانست نمرات خوبی را از منتقدین دریافت کند. حال نمرات نسخه کنسول‌های نسل هشتم آن که با نام  Wasteland 2: Director’s Cut عرضه یافته است، منتشر شد. در ادامه با ما همراه باشید.

با توجه به نقد‌هایی که از آن منتشر گشته است،  Wasteland 2: Director’s Cut توانسته است موفقیت خود را بار دیگر تکرار کند. نسخه PC این عنوان توانست متای 81 را بدست آورد. فراموش نکنید عنوان Wasteland یکی از قدیمی ترین عناوین دنیای بازی‌هاست و همچنین اولین عنوان RPG با مضمون پایان دنیا بوده است. در واقع Wasteland عنوانی بود که سری Fallout از آن ایده گرفت. در ادامه می‌توانید نمرات منتشر شده از نسخه دوم این عنوان را مشاهده کنید:

در ابتدا بازی محتوای ساده و دوستانه‌ای ندارد و شاید بازی‌باز نتواند با آن ارتباط برقرار کند خصوصا اگر با این سبک آشنایی نداشته باشد اما به آن زمان بدهید و مطمئنا راضی خواهید شد.
بله این همان بازی است که سال قبل انتشار یافت اما عظیم‌تر و زیبا‌تر از همیشه. طرفداران این سبک نباید این بازی را از دست بدهند.
 Wasteland 2: Director’s Cut در تاریخ 21 مهر برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر گشته است.
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dr. Freeman گفت:

  نمرات قابل قبولی گرفته Yes
  یجورایی میشه این بازی رو پدر سبک نقش آفرینی دونست. سال 1988 شرکت اینترپلی با همکاری EA که ناشر بازی بود (فقط ببینین این Ea چه سابقه ای داره که نزدیک 30 سال پیش ناشر بوده) این بازی رو برای پلتفرم های اپل 2، کمودور 64 و داس منتشر میکنه. داستانش شباهت بسیار زیادی به سری فال اوت که به نوعی به عنوان فرزند خلف این سری شناخته میشه داره. آمریکا در فضایی پسا آخرالزمانی و محیطی مخروبه حاصل انفجار بمب های اتمی و تشعشعات رادیواکتیو بعد از اون. بازی قرار بود دو تا سیکوئل داشته باشه که کنسل شدن و بعدها در سال 1997 همین اینترپلی شماره اول فال اوت رو به عنوان ادامه معنوی ویست لند ساخت
  البته سال 2013 دوباره از طریق استیم برای pc منتشر شد و تونستم این بار تجربه ش کنم.واقعا زیبا بود و مخصوصا اینکه میدونستم دارم بازی ای رو تجربه می کنم که پدر فال اوت به حساب میاد.

  0
  0
 • saeidemia گفت:

  بازی که برایان فارگو بسازه امکان نداره دل نشین نباشه !
  حیف که کسی قدرشو نمیدونه
  به عنوان فن قدیمی فالوت میگم این عالیه و خاطرات فالون یک و دو رو برام زنده کرد
  صدالبته هنوز به اونا نمیرسه !

  0
  0