Supermassive Games علاقه‌ای به ساخت محتوای الحاقی برای Until Dawn ندارد

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۸

Until Dawn یکی از بازی‌های “درام تعاملی” امسال بود که موفق شد مورد توجه منتقدان و باز‌ی‌بازان قرار بگیرد. به‌تازگی استودیوی Supermassive Games اعلام کرده که قصد ساخت محتوای الحاقی داستانی برای این بازی را ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

تهیه کننده اصلی بازی Until Dawn، آقای Pete Samuels، توضیح می‌دهد که یک پایان شاد و خوشحال برای بازی ممکن نیست و اینگونه تمام حقایق مهم بازی نابود می‌شوند. با این حال آن‌ها قصد ساخت محتوای الحاقی داستانی برای Until Dawn را ندارند زیرا نمی‌توانند زمینه مناسب برای ساخت این محتوا را فراهم کنند.

حقایق پنهان داستان واقعا ترسناک‌اند. اگر گسترش دهنده یا محتوایی که بتواند این حقیقت‌ها را آشکار سازد تولید کنیم، قطعا در آن زمان خوشحال نیستیم. درخواست‌های زیادی از ما شد مبنی بر اینکه حداقل برای یک شخصیت، یک پایان خوش بوجود بیاید. من نمی‌دانم چطور با این پایان خوش، حقیقت‌های مهم بازی نابود نمی‌شوند. من تصمیم به ساخت محتوای الحاقی نگرفته‌ام. در واقع هنوز زمینه مناسب برای ساخت آن را پیدا نکرده‌ام.

آقای Samuels همچنین اعلام کرد که تیم سازنده بازی، هیچ برنامه‌ای برای پشتیبانی از VR به این زودی‌ها ندارد.

ایده استفاده از PlayStation VR در هنگام ساخت بازی مطرح شد و ما برسر آن بحث‌های کردیم اما نه، قرار نیست یک نسخه از Until Dawn که با VR قابل بازی است ساخته شود. حداقل به این زودی‌ها قرار نیست ساخته شود.

Until Dawn هم‌اکنون برای PS4 در دسترس است. اگر از عناوین ترسناک و وحشت بقا خوشتان می‌آید و یا عاشق بازی‌های درام تعاملی هستید، این بازی را به‌ هیچ عنوان از دست ندهید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید