Bloodborne: Game of the Year Edition به صورت رسمی معرفی شد

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱

در 24 مارس 2015 یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال و همچنین برترین بازی‌های انحصاری کنسول نسل هشتمی سونی با نام Bloodborne عرضه شد. این بازی توانست مورد تحسین منتقدان نیز واقع شود. اکنون بخش اروپایی شرکت سرگرمی‌های سونی به صورت رسمی عنوان Bloodborne: Game of the Year Edition را معرفی کرده است. برای اطلاعات بیش‌تر و مشاهده تاریخ عرضه این نسخه، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

عنوان Bloodborne: Game of the Year Edition در تاریخ 25 نوامبر سال 2015 (برابر با 4 آذر 94) به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 عرضه خواهد شد. این بسته ارزشمند دارای بازی Bloodborne و بسته‌الحاقی The Old Hunters خواهد بود. این ویژگی می‌تواند برای افرادی که تاکنون بازی را تهیه نکرده‌اند، بسیار اهمیت داشته باشد. لازم به ذکر است که قیمت این نسخه هنوز اعلام نشده است.

تاکنون این خبر فقط در بلاگ اروپایی سونی منتشر شده است. به همین دلیل مشخص نیست که آیا Bloodborne: Game of the Year Edition در دیگر مناطق منتشر خواهد شد یا خیر.

در نمایشگاه Tokyo Game Show 2015 بسته الحاقی The Old Hunters به صورت رسمی معرفی شد. این بسته الحاقی با قیمت 19.99 دلار/ 14.99 یورو/ 11.99 پوند در دسترس خواهد بود. هر چند اگر شما بازی را در قبل تهیه نکرده باشید، می‌توانید با خرید Bloodborne: Game of the Year Edition از این بسته الحاقی نیز بهره ببرید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید