عرضه نسخه فیزیکی The Witcher 3: Hearts of Stone با تأخیر مواجه شد

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲

درحالی که تنها چند ساعت به انتشار بسته الحاقی بزرگ The Witcher 3 تحت عنوان Hearts of Stone زمان باقی مانده است، CD Projekt Red از طریق انجمن خود اطلاع داد که عرضه نسخه فیزیکی بازی تأخیر خورده است! برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر با گیمفا همراه باشید.

چند لحظه پیش، هماهنگ‌کننده روابط عمومی استودیوی CD Projekt Red، آقای Marcin Momot، با ارسال پستی بر روی انجمن استودیو، خبر دادند که زمان انتشار نسخه فیزیکی گسترش‌دهنده مورد انتظار The The Witcher 3: Hearts of Stone که قرار بود فردا در تعداد محدود عرضه شود به تأخیر افتاده است:

به‌دلیل وقوع مشکلات ناگهانی، مشتریان نسخه‌های فیزیکی بازی تا چند روز دیگر، قادر به خرید آن نخواهند بود!

نسخه‌های فیزیکی Hearts of Stone علاوه بر به همراه داشتن دیسک بازی 19.99 دلاری، کارت‌های واقعی Gwent را نیز دربر دارند. البته طبق گفته‌های آقای Momot، علاقه‌مندان می‌توانند که این کارت‌ها را به صورت جداگانه هم تهیه نمایند.

همچنین آقای Marcin Momot با ارسال پست دیگری  وب‌سایت GameStop که فروشنده انحصاری نسخه فیزیکی بازی محسوب می‌شود، اعلام نمودند که مشکلات را در اسرع وقت برطرف خواهند کرد:

ما در حال همکاری با GameStop هستیم تا این وضعیت را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف نماییم.

کسانی که نمی‌توانند برای تجربه این محتوای اضافه عظیم صبر کنند، هم‌اکنون قاد هستند که نسخه دیجیتالی Hearts of Stone را با قیمت ۹٫۹۹ دلار پیش‌خرید و هنگام انتشار، آن را دریافت کنند!

The Witcher 3: Hearts of Stone که چند روز قبل با کسب نمراتی بسیار خوب افتخار دیگری را برای نام سری و استودیو به ارمغان آورد، طی چند ساعت آینده برای پلتفرم‌های Xbox One ،PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد. همچنین شایان به‌ذکر است که شما می‌توانید از طریق این لینک به تماشای لانچ تریلر این بسته الحاقی جذاب بنشینید و اطلاعات بیش‌تری را نیز، کسب کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید