تریلر جدید Rainbow Six: Siege | با واحد German GSG9 آشنا شوید

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۶

بی‌شک سبک تیراندازی اول شخص (FPS) یکی از پرطرفدارترین سبک‌های موجود در دنیای بازی است. حال اگر این سبک را با یک بخش مولتی‌پلیر غنی و گرافیکی زیبا تلفیق کنید، نتیجه آن چیزی شبیه به Rainbow Six: Siege خواهد بود. یکی از سری‌های پرطرفدار که اکثر بازی‌بازان با آن آشنا هستند. به‌تازگی تریلری جدید از این عنوان منتشر شده است. با ادامه خبر همراه باشید.

این روز‌ها از جمله روزهای شلوغ برای کمپانی UBI Soft است. نزدیک بودن زمان انتشار نسخه جدید Assassins Creed، معرفی Farcry:Primal و اکنون انتشار تریلری جدید از Rainbow Six: Siege. شاید در میان همه عناوین Rainbow Six: Siege ،UBI Soft از جمله بازی‌هایی باشد که به نسبت، هایپ کمتری روی آن انجام می‌گیرد.

در جدیدترین تریلر Rainbow Six: Siege ما با گروهی جدید به نام German GSG9 و ماموریت‌ها و عملیات آن‌ها آشنا می‌شویم. در اینجا شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم.

دانلود با کیفیت 720P

   با توجه به تریلرها و اخبار منتشر شده از بازی، انتظار می‌رود که بازی Rainbow Six: Siege بهترین نسخه این سری و همچنین یکی از بهنرین‌ها در سبک خود باشد. Rainbow Six: Siege از جمله بازی‌هایی است که هم اصالت خود را نسبت به نیاکان خود حفظ کرده است و هم بسیار واقعی‌تر و باورپذیرتر از رقبای خود در سبک شوتر اول شخص (FPS) شده است. اما با همه این‌ها باید منتظر انتشار بازی بود تا مشخص شود که استقبال طرفداران و همچنین نمراتی که از منتقدین کسب می‌کند به چه ترتیبی خواهد بود.

   Rainbow Six: Siege سه شنبه 1 دسامبر 2015 (10 آذر) برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و همچنین PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید