تم رایگان COD: Black Ops III برای تجربه‌کنندگان بتای بازی بر روی PS4، هم‌اکنون در دسترس است

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱

چندی پیش پس از به اتمام رسیدن بتای رایگان و موفق عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops III، استودیوی Treyarch وعده داد که دارندگان کنسول PlayStation 4 به شرط انجام تجربه آزمایشی، می‌توانند قبل از انتشار بازی، تم زیبایی را از آن به رایگان دریافت کنند. اکنون پس از گذشت مدتی، به‌نظر می‌رسد که استودیو به وعده خود عمل کرده و این تم هم‌اکنون در دسترس است. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

شاید شما چنین وعده‌ای را فراموش کرده باشید، اما Sony و Treyarch آن را از یاد نبرده‌اند و امروز صبح، تم موعود بر روی PlayStation Store آمریکای شمالی قرار داده شد و اگر شما بتای رایگان Call of Duty: Black Ops III را بر روی کنسول خود تجربه کرده‌اید، هم‌اکنون می‌توانید آن را به رایگان دریافت کنید. در قسمت زیر، دو تصویر و یک ویدیو از این تم زیبا را برای شما قرار داده‌ایم که تماشای آن‌ها خالی از لطف نیست!

ویدیوی منتشر شده از ظاهر تم، نشانگر انیمیشن‌های زیبای بارش باران در پس‌زمینه داشبورد و نمایی از یک شهر عجیب و غریب می‌باشد. همچنین این تم با یک آهنگ “جاز” همراه شده که به جذابیت آن افزوده و به‌نوعی متمایز از سایر تم‌های ارائه شده برای PlayStation 4 است:

پخش آنلاین:

دانلود ویدیو

Call of Duty: Black Ops در تاریخ 6 نوامبر امسال (جمعه، ۱۵ آبان) برای پلتفرم‌های PlayStation 4/PlayStation 3/Xbox 360/Xbox One/PC عرضه خواهد شد؛ البته لازم به ذکر است که نسخه‌های نسل هفتمی بازی از بخش داستانی ‌بی‌بهره‌ هستند و تجربه آن‌ها تنها به بخش چندنفره محدود می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید