گیفت کارت
گیفت کارت

برگزاری مسابقات StarCraft II و League of Legends انتخابی تیم ملی

۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۷

به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک مسابقات قهرمانی جهان در سال 2015 در رشته ورزش های الکترونیک مقرر است در آذرماه سال جاری به میزبانی شهر سئول در کشور کره جنوبی برگزارشود.


 
 
 
 
 

از این رو و با توجه به دعوت فدراسیون جهانی ورزش های الکترونیک (IESF) از کشورمان برای شرکت دراین دوره از مسابقات، این انجمن در نظر دارد نسبت به گزینش و انتخاب اعضای تیم اعزامی به مسابقات یادشده از طریق برگزاری مسابقات مقدماتی به صورت برخط (ONLINE) و نهایی به صورتLAN)) اقدام کند.

یعقوبی رئیس انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک با بیان این مطلب افزود: بنا به تصمیم کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون جهانی ورزش های الکترونیک، مسابقات قهرمانی جهان در سال 2015 میلادی مقرر شده در سه بازی “League of Legends”  و“StarCraft® II”  و“Hearthstone®: Heroes of Warcraft”برگزار شود به همین دلیل برآنیم تا با برگزاری مسابقاتی به انتخاب نفرات برتر تیم اعزامی به این دوره از مسابقات اقدام کنیم.

یعقوبی در ادامه افزود: با توجه به این که برگزاری مسابقات مقدماتی به صورت (LAN) دربرگیرنده هزینه هایی خواهد بود و از سویی عزیمت برخی از گیمرها از شهرهای مختلف به محل برگزاری مسابقات زحماتی را برای ایشان به همراه دارد تصمیم گرفتیم مسابقات را در مرحله مقدماتی که تعداد شرکت کنندگان به طور معمول زیاد است به صورت برخط (ONLINE) برگزار کنیم تا در همه موارد یادشده صرفه جویی صورت گیرد و انشاالله پس از این دوره در مرحله نهایی مسابقات به صورت (LAN) برگزار می شود تا در نهایت ترکیب تیم اعزامی به این دوره از مسابقات مشخص شود.

رئیس انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک در پایان گفت:سهمیه هر کشور برای شرکت در این دوره از مسابقات برای دو بازی انفرادی Hearthstone®: Heroes of Warcraft و StarCraft® IIهر کدام دو نفر و برای بازی سوم که به صورت تیمی برگزار می شود”“League of Legends  یک تیم 5 نفره است. در ضمن برای برگزاری مسابقه در برخی از بازی ها مقرر است نسخه ویرایش شده و تاییدیه دار این بازی که در آن برخی از شخصیت ها یا قهرمانان، بنا به عدم تناسبات فرهنگی حذف شده اند مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی مراجعه کنید

 
 
 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید