روایت داستان در Street Fighter V با نسخه‌های قبل تفاوت خواهد داشت

۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۶

هیچ‌گاه داستان در بازی‌های مبارزه‌ای بین اولویت‌های اول نبوده است. با این وجود، در چند سال اخیر شاهد عناوینی همچون BlazBlue و Mortal Kombat بودیم که توانستند یک بخش داستانی زیبا را هم برای طرفداران به ارمغان آورند. اکنون یکی از اعضای تیم سازنده Street Fighter V اعلام کرده است که در این نسخه با روایت داستانی جدیدی نسبت به نسخه‌های قبل روبه‌رو خواهیم بود. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

به تازگی آقای Matt Dahlgren در گفت‌وگویی با HipHopGamer در این خصوص صحبت کرده است. Dahlgren در این مصاحبه اعلام کرده است که:

من نمی‌توانم برنامه‌های تیم را در خصوص داستان این نسخه فاش کنم؛ اما باید بگویم که ما راه متفاوتی را نسبت به نسخه‌های قبل در پیش گرفته‌ایم. ما قطعاً به چگونگی پیشرفت رقبای خود در این بخش توجه می‌کنیم.

آقای Matt Dahlgren در ادامه گفت:

داستان این نسخه نسبت به تمامی نسخه‌های قبلی سری Street Fighter منحصر به فرد خواهد بود.

هنوز هیچ تاریخ عرضه دقیقی برای بازی Street Fighter V مشخص نشده است؛ اما شرکت Capcom در گذشته اعلام کرد که این بازی در سه ماهه اول 2016 فقط برای PS4 و PC عرضه خواهد شد. همچنین بتا جدید بازی در اواخر این ماه فعال خواهد شد. این نسخه بتا همچون بازی اصلی دارای قابلیت cross-play بین دو پلتفرم‌های PS4 و PC خواهد بود.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید