عناوین Batman: Arkham Knight و Mortal Kombat X موفق به فروش 5 میلیون نسخه‌ای شدند

۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۰

با توجه به جدیدترین گزارش منتشر شده از میزان فروش بازی‌ها، عناوین مطرح کمپانی برادران وارنر یعنی Batman: Arkham Knight و Mortal Kombat X فروش بسیار خوبی را تجربه کرده‌اند. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

طبق این گزارش، بخش بازی‌سازی کمپانی برداران وارنر عملکرد بسیار خوبی را برای این تولیدکننده رسانه‌های سرگرمی داشته است. بر اساس گزارش منتشر شده توسط Wall Street Journal، عناوین Mortal Kombat X و Batman: Arkham Knight که هر دو توسط کمپانی برداران وارنر و هر دو در امسال منتشر شده اند، هر کدام به فروش 5 میلیون نسخه‌ای در سرتاسر جهان دست یافته‌اند.
با توجه به گزارش، عنوان Lego Jurassic World نیز حدود 4 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا به فروش رفته است که کمپانی برادران وارنر مانند بسیاری از کمپانی‌های بزرگ دیگر، آمار دقیقی از فروش این عناوین را منتشر نکرده است.
البته همچنان میتوان با آنالیز جداول آماری فروش بازی‌ها مانند آمار ماهانه مرکز آماری NPD فروش دقیق این عناوین را برآورد نمود، اما هیچ اطلاعات جامعی در این مورد در دسترس نمی‌باشد. همچنین معمولا در این‌گونه آمارها جزئیات دقیقی مانند اینکه آمار ذکر شده مربوط به نسخه‌های فروخته شده یا نسخه‌های فرستاده شده به بازار، موجود نمی‌باشد.
لازم به ذکر است، عنوان Batman: Arkham Knight کماکان برای رایانه‌های شخصی در دسترس نبوده و انتظار می‌رود در پایان ماه جاری مجددا برای این پلتفرم محبوب منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید