“3” های بی پایان کوجیما! آیا او به فصل سوم The Phantom Pain اشاره دارد؟

۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷

بر اساس گزارش های متعدد تاکنون فهمیده ایم که قسمت 51 و یک فصل کامل با نام صلح (Peace) از بازی The Phantom Pain حذف شده و در نسخه نهایی خود را نشان نداده اند. این گزارش ها خشم و تعجب طرفداران متال گیر را برانگیخت و عده زیادی آن را به کونامی و مشاجره بین این شرکت و هیدئو کوجیما ربط دادند. حال هیدئو کوجیما ما را با “3” های بی پایان خود در توییتر دیوانه می کند!

می دانیم که او همیشه می خواهد طرفداران را غافلگیر کند؛ معرفی فانتوم پین را بیاد دارید؟ در ابتدا این بازی با نام Project Ogre شناخته شد و سپس تریلر برنامه VGA اسپارک آن را تحت بازی در حال ساخت Moby Dick Studio (!) با نام The Phantom Pain معرفی کرد و در نهایت مشخص شد که با متال گیر دیگری رو به رو هستیم. در رابطه با داستان فانتوم پین و ادعای ناقص بودن آن توسط بعضی از بازیکنان و طرفداران، هنوز منتظریم تا حرف های کوجیما و کونامی در رابطه با چپتر سوم را بدانیم. کوجیما در توییتر با اشاره های بی پایانش به عدد “3” نوید چه چیزی را به ما می دهد؟

شماره سه روزنامه Star Wars رو خریدم. پوسترهایی از همه سری ها در سرتاسر جهان داره. به دست C-3PO توجه کنید!

دی وی دی سری دانمارکی The Killing رو پیدا کردم. خیلی وقته اینو میخوام البته فصل سه ای نداره

فصل دوم، قسمت سه True Detective رو دیدم. واقعا خوب طراحی شده بود، خیلی خوبه ریچل مک آدامز رو در حال سیگار کشیدن (سیگار الکترونیکی) ببینی

نظر شما در این باره چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید