UK Games Chart: قرارگیری عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection در رتبه دوم

۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱

این هفته شاهد انتشار عنوان مورد‌انتظار Uncharted: The Nathan Drake Collection بودیم و همان‌طور که از آن انتظار می‌رفت شاهد فروش خوب این عنوان بودیم. سری FIFA نیز همیشه از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین عناوین کشور انگلستان بوده است پس دیدن FIFA 16 در صدر جدول چندان مورد دور از انتظاری نیست. با ما در ادامه همراه باشید.

بعد از دو عنوان مذکور، نوبت به بسته الحاقی Destiny: The Taken King که در هفته اول انتشار خود نیز رکورد‌های عجیبی را به ثبت رساند این هفته با 35 درصد کاهش فروش به رتبه سوم جدول سقوط کرد. عناوینی که نام  Lego رایدک می‌کشند همیشه فروش خوبی را تجربه کرده‌اند و این موضوع نیز در وصف عنوان  Lego Dimensions کافی است این عنوان نیز با 65 درصد کاهش فروش به رتبه چهارم جدول رسید. نوبت به ریسینگ بی‌نظیر مایکروسافت، Forza Motorsport 6 می‌رسد این عنوان در این هفته کاهش‌فروش 41 درصدی را تجربه کرده است ولی با این حال جزو 5 عنوان برتر جدول می‌باشد.

هرچه که باشد به پای‌ثابت جدول‌های فروش هفتگی، Grand Theft Auto V می‌رسیم. این عنوان نیز با کاهش فروش 6 درصدی خود را به مکان ششم جدول رسانده است. سه عنوان Animal Crossing: Happy Home Designer، Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، NBA 2K16  به ترتیب با کاهش 55، 41 و 77 درصدی توانستند خود را در جایگاه 7 تا 9 جدول قرار دهند. در نهایت بازی Rock Band 4 که هفته گذشته عرضه شده بود در مکان دهم جدول قرار گرفت. در ادامه نگاهی بر پرفروش ترین عناوین هفته به همراه تفکیک بر روی پلتفرم های مختلف می‌اندازیم.

 

all plat

فروش کلی عناوین در این هفته

 

pc

فروش کلی عناوین بر روی PC در این هفته

 

xbox one

فروش کلی عناوین بر روی Xbox One در این هفته

 

ps4

فروش کلی عناوین بر روی PS4 در این هفته

 

xbox 360

فروش کلی عناوین بر روی Xbox 360 در این هفته

 

ps3

فروش کلی عناوین بر روی PS3 در این هفته

 

wii u

فروش کلی عناوین بر روی Wii U در این هفته

مطمئنا در کشور فوتبال‌دوستی از جمله انگلستان فروش عنوان FIFA 16 چندان دور از انتظار نیست. فروش Uncharted: The Nathan Drake Collection نیز با توجه به این که با یک عنوان بازسازی شده طرف هستیم بسیار خوب ارزیابی می‌شود البته پیش از این نیز عناوینی از جمله Gears of War: Ultimate Edition و Rare Replay نیز توانسته بودند خود را به صدر جدول بکشانند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید