تجربه بازی جدید سازندگان Journey، حس متفاوتی خواهد داشت

۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۲

بازی شاهکار و خارق‌العاده Journey به‌مانند یک بمب کوچک بود که در میان عناوین بزرگ و پرخرج افتاد و انفجاری تولید کرد که همه آن‌ بازی‌ها را به‌کنار زد و از بسیاری از سایت‌ها، نام بهترین بازی سال ۲۰۱۲ را دریافت کرد. نسخه‌ PS4 این عنوان نیز چندی پیش منتشر شد و دارندگان این کنسول را از تجربه ناب این عنوان بهره‌مند کرد. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

بازی بعدی سازندگان بازی Journey یعنی استودیوی That Game Company، یک بازی “چند نفره سکوبازی” یا multiplayer multiplatform خواهد بود اما از نظر حس تجربی و جو بازی مانند بازی Journey نخواهد بود. طی گفت و گویی که با سازندگان بازی انجام شد، اطلاعات جزئی و مختصری از بازی منتشر شد. سازندگان کفتند:”بازی جدید، آن حس و حال بازی Journey را ندارد و تجربه‌ای متفاوت نسبت به آن‌ است.” آقای Vincent Diamante کار ساخت موسیقی بازی را عهده دار شده است. او پیش از این بازی، با سازندگان عنوان Journey کار کرده و موسیقی‌های بازی قبلی آن‌ها یعنی بازی Flower را ساخته است.

اطلاعات دیگر از بازی این است که بازی جدید، از نظر تجربه بازی، حس مشابهی به Journey ندارد و @sklathill کار ساخت موسیقی‌های بازی را انجام خواهد داد

— thatgamecompany (@thatgamecompany) October 11, 2015

قطعا همه بازی‌بازان طرفدار استودیوی That Game Company هستند و دوست دارند تا هر‌چه زودتر بازی جدید آن‌ها معرفی و منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید