ثبت نام برای تست فنی Battleborn آغاز شد | اعلام سیستم مورد نیاز

۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵

Battleborn در Gamescom امسال با نمایش بسیار خوبی که از خود نشان داد، توانست مخاطبین زیادی را سمت خود جذب نماید. چندی بعد نیز در خصوص نسخه بتا بازی اطلاعاتی به بیرون درز پیدا کرد که موجب شادمانی طرفداران گردید. اکنون استودیو Gearbox Software اطلاعات جدیدی در خصوص چگونگی ثبت نام برای امتحان نسخه آزمایشی و سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی اعلام نموده که در ادامه مطلب می توانید مطالعه کنید.

بر اساس گزارش های متعدد، استودیو Gearbox با ارسال ایمیل هایی از کاربران خود برای انجام تست فنی نسخه آزمایشی دعوت به عمل آورده است. قابل به ذکر بوده که تنها کاربران حاوی اکانت Gearbox SHIFT قادر به انجام بازی هستند. اگر تا به الان برای ساخت اکانت اقدام نکرده اید، زمان را از دست ندهید و با مراجعه به وب سایت Battleborn اقدام به ساخت اکانت کنید.

این نسخه آزمایشی برای پلتفرم های Playstation 4، Xbox One و PC در نظر گرفته شده است و اگر شما PCباز هستید، می توانید دیدگاه سایت Destructoid در خصوص سیستم مورد نیاز بازی را در زیر مشاهده کنید.

OS: Windows 7 x64-Bit or Later

Processor: Intel Core2 Extreme CPU Q6850/ AMD A8-3870k (Quad Core CPU’s

Memory: 6 GB

Hard Disk Space: 70 GB free

Video Memory: 2 GB

Video Card: AMD HD 7700/ NVIDIA GeForce GTX 660 or better, PhysX support

Sound: DirectX 11 Compliant

نسخه آزمایشی بازی Battleborn در تاریخ 9 فوریه 2016 (برابر با 20 بهمن 94) برای پلتفرم های ذکر شده در دسترس خواهد بود.

در نهایت یک اینفوگرافیک درون خود وب سایت سازنده منتشر گردیده که اطلاعاتی در خصوص شخصیت ها و سایر نکات مهم بازی به مخاطب ارائه می دهد.

برای مشاهده اینفوگرافیک کلیک کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید