EA در حال تدارک دیدن سرورهای بیش‌تری برای بتای Star Wars: Battlefront است

۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۷

مشکلات مربوط به سرور بازی‌های آنلاین‌محور که به علت بخش چندنفره پر مخاطب خود از تردد بالایی برخوردار هستند، همواره برای بازی‌بازان و حتی خود شرکت‌ها ناخوشایند بوده است. هر زمان که عنوان جدیدی وارد بازار می‌شود، باید در ابتدا با این مشکلات دسته و پنجه نرم کنند و منتظر دریافت بسته‌های بهینه‌ساز باشند! عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront نیز این قاعده جدا نیست و بتای بازی که چندی پیش آغاز شد با مشکلاتی مواجه شده است. برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

البته این مشکلات در بین همه عناوین رایج نیست و نمی‌توان با قاطعیت همه سرویس‌های آنلاین چندنفره را مشکل‌دار دانست! بتای Star Wars: Battlefront نیز آن‌چنان غرق در خطاها و مشکلات نیست و نسبت به سایر عناوین، از وضعیت به مراتب بهتری برخوردار است. اما به‌هر حال کمپانی EA رسماً به چند مشکل اشاره کرده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تکمیل ظرفیت سرورها و مواجه شدن بازی‌کنندگان با پیغام خطا در هنگام اتصال به مسابقات بخش چندنفره اشاره کرد. کمپانی نیز تضمین کرده است که آن‌ها را برطرف نماید:

ما از مشکلات بوجود آمده برای کسانی که در هنگام ملحق شده به رقابت‌های چندنفره با پیغام خطا مواجه می‌شوند، آگاهی کامل داریم و اکنون در حال کار بر روی آن‎ها  هستیم.

اگر شما نیز از این مشکلات خسته شده‌اید، طی چند ساعت آینده ارتباط خود را دوباره چک کنید. اما مطلب شایان ستایش این است که EA درحالی تلاش‌ها برای رفع کردن موانع را آغاز کرده است که بازی هنوز در مرحله بتای عمومی قرار دارد و این بسیار امیدوار کننده به‌نظر می‌رسد!

بتای عنوان مورد انتظار Star Wars: Battlefront هم‌اکنون برای تمام پلتفر‌های مقصد بازی به صورت رایگان قابل دانلود است و تا تاریخ ۱۲ اکتبر (دوشنبه، ۲۰ مهر) ادامه خواهد یافت. بازی‌بازان در طول این بتای محدود، قادر هستند که به هر دو بخش آنلاین و آفلاین، همراه با حالت های co-op و Split-Screen co-op، دسترسی داشته باشند. بازی نهایی نیز در هنگام عرضه به بازار، حاوی ۱۲ نقشه و ۹ حالت متفاوت خواهد بود. Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان ماه ۹۴) برای پلتفرم های PC/PS4/Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید