تریلر جدید Call of Duty: Black Ops 3 | اطلاعات جدیدتر در مورد قابلیت Cybercore: Control

۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰

این روزها شاهد تریلرها و اخبار زیادی در مورد Call of Duty: Black Ops 3 هستیم. گویا Activision قصد دارد هر روز هیجان طرفداران را برای انتشار بازی بیشتر کند. اکنون نیز تریلری جدید با نام Cybercore: Control منتشر کرده است. با ادامه خبر همراه باشید.

چند روز پیش بود که با انتشار تریلر Cybercore’s Chaos تعدادی از قابلیت‌های خاص در بخش تک نفره معرفی شد. حال در تریلری جدید Treyarch قصد دارد تا قابلیت‌های Cybercore: Control را معرفی کند. توانایی‌هایی که در میدان جنگ ورق را بسوی شما برمیگرداند. بدین صورت که شما می‌توانید از ربات‌ها و تکنولوژی‌های دشمن علیه خودش استفاده کنید. Cybercore: Control هم همانند Cybercore’s Chaos تعدادی مهارت را دراختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید به استفاده از هر یک از آنها بپردازید. برای آنکه بیشتر در مورد مهارت‌های Cybercore: Control آگاه شوید، تریلر زیر را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت 1080P

دانلود با کیفیت 720P

دانلود با کیفیت 480P

به نظر می‌رسد این نسخه از Call of Duty طرفداران جنگ مدرن را با گیم‌پلی غنی خود راضی خواهد کرد. اما در این میان آن قشر از بازی‌بازان که به دنبال جنگ‌های امروزی یا حتی جنگ‌های جهانی هستند همچنان باید در انتظار بمانند.

Call of Duty: Black Ops III  جمعه ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (۱۵ آبان) برای Xbox One ،Xbox 360 ،PS4 ،PS3 و PC منتشر شود. البته قسمت تک نفره بازی فقط برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید