اختصاصی گیمفا: نگاهی به حالت‌های مختلف نسخه بتا Star Wars: Battlefront

۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸

همانطور که اطلاع دارید به تازگی نسخه بتا بازی Star Wars: Battlefront منتشر شده است. از همین رو ما تصمیم گرفتیم تا اطلاعات و تصاویری را از این نسخه در اختیار شما کاربران گیمفا بگذاریم. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

نسخه بتا بازی Star Wars: Battlefront به تازگی منتشر شده است و همانطور که انتظار می رفت با استقبال بسیار خوبی روبه رو شد. نسخه بتا شامل نکات مثبت بسیاری است و تقریبا می توان گفت هیچ مشکلی ندارد. این نسخه شامل دو بخش چند نفره و تک نفره( مرحله ای) می باشد. شما با اجرا بخش چند نفره می توانید به دو مد Drop Zone و Walker Assault می باشد. نقشه Drop Zone یک نقشه 20 نفره می باشد و در این حالت شما وظیفه محافظت از مخازنی که در مکان‌های مشخص فرود می آید را دارید. در مقابل بخش Walker Assault را می توان به یک جنگ جهانی تشبیه کرد! بر عكس بخش Drop Zone كه فقط از ١٦ نفر پشتيباني مي كند در بخش Walker assault شما شاهد مبارزه ٤٠ نفر هستيد!  در این بخش علاوه بر مبارزه‌های رو در رو می توانید از AT-AT ،X-Wings نیز استفاده کنید. جنگ هاي هوايى در اين عنوان بسيار لذت بخش تر از بازي Battlefield مي باشد! نکته دیگری که این بخش را جذاب می کند وجود هیروهایی مانند Darth Vader و Luke Skywalker می باشد.

بخش چند نفره دارای 7 مد می‌باشد که به مرور زمان شاهد مد های بیشتری خواهیم بود.

همانطور که گفته شد علاوه بر بخش چند نفره بازی که باید به مبارزه با دیگر بازیکنان بپردازید بخشی به نام Mission نیز وجود دارد. این بخش شامل سه حالت Training ،Battles و Survival می باشد.در نسخه بتا فقط حالت Survival قابل بازی می باشد. شما در این بخش می توانید به صورت تک نفره، دو نفره به صورت اسپیلت اسکرین یا به صورت کو-آپ با دوستان خود بازی کنید. این بخش در حال حاضر فقط شامل درجه سختی Normal می باشد اما در نسخه نهایی درجه سختی Hard و Master نیز اضافه می شوند. در این بخش نیز فقط مپ  Tatooine در دسترس می باشد. خوشبختانه در بخش Survival دشمنان شما از هوش مصنوعي خوبي بر خوردار هستند.

بخش Mission که شامل سه بخش Training ،Battles و Survival می‌باشد.

بخش Survival شامل این 4 نقشه می‌باشد.

نگاهی اولیه به تنظیمات بخش Survival.

ویژگی‌های بازی بیشمار می باشند! از گرافیک عالی گرفته تا گیمپلی معتاد کننده. گرافیک بازی بدون شک یکی از برترین‌های این نسل می باشد. همانطور که انتظار می رفت سازندگان زمان زیادی را برای طراحی جزئیات گذاشته اند. نورپردازی به خوبی در بازی کار شده و افکت های انفجار نیز ازکیفیت خوبی برخوردار هستند. در بخش‌های دیگر نیز همانطور که سازندگان قول داده بودند شاهد بخش‌هایی مانند بخش شخصی سازی هستیم. البته شخصی سازی شخصیت در نسخه بتا فعال نیست ولی شما می توانید کارت‌های خود را (قدرت‌ها و ویژگی‌هایی را که با پرداخت پول داخل بازی و ارتقاع سطح به دست می آورید) مرتب کنید و از بین تفنگ‌های موجود در این نسخه بهترین را انتخاب کنید. البته فقط در بخش چند نفره شما نیاز به خرید کارت یا تفنگ دارید و در بخشی مانند Survival کارت‌ها و سلاح‌ها به صورت پیش فرض مرتب شده اند. این نسخه فقط تا سطح 5 (لول 5) پشتیبانی می شود.

شما به بیشترین سطح بازی در بخش بتا رسیدید. آفرین! در نسخه نهایی بازی چیز های بیشتری برای دریافت کردن است. امیدواریم باز هم شما را ببینیم! جمله معروف این سری(!): May the Force be With You

 

هیچ نگرانی در مورد سرور‌های بازی نداشته باشید. به محض وارد شدن به بخش مورد علاقه‌تان شما وارد بازی خواهید شد و می توانید به مبارزه با دوستان خود بپردازید.

مطلب را در همینجا به اتمام می رسانیم و شما را به دیدن تصاویری از محیط داخل بازی دعوت می کنیم:

تصویر منوی اولیه بازی

تصویر اولیه از منوی بازی

گرافیک بازی بسیار چشم نواز است.

!

بخش بارگذاری بازی!

زمانی که در بخش Drop Zone بازی مساوی می‌شود دوست دارید سر خود را به دیوار بکوبانید(!)

پیروزی از آن شماست!

بازی Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۶ آبان ماه) برای پلتفرم‎های اکس‎باکس‎وان، پلی‎استیشن۴ و همچنین رایانه‎های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین نسخه بتای بازی تا 12 اکتبر (20 مهر) فعال خواهد بود و نسخه‌های کنسولی حجمی برابر با 8 گیگ و نسخه رایانه های سخصی حجمی برابر با 11 گیگ دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید