گیفت کارت
گیفت کارت

لیست نمرات The Witcher 3: Wild Hunt – Hearts of Stone | همچنان در اوج!

۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶

مسلما اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص سری Witcher هستید، برای انتشار گسترش‌دهنده جدید نسخه سوم این سری، یعنی Hearts of Stone، لحظه شماری می‌کنید. امروز نیز Embargo (ممنوعیت تعیین شده توسط سازنده در خصوص انتشار نقد و بررسی ها قبل از انتشار بازی) برداشته شد و نقد و بررسی‌های این بازی بسیار زیبا و در عین حال پرمخاطب در دسترس عموم قرار گرفت.

به نظر می‌رسد گسترش‌دهنده Hearts of Stone عملکرد خوبی را نزد منتقدان از خود نشان داده و تا به الان توانسته نمرات قابل قبولی را دریافت کند. این بازی موفق به کسب امتیاز ۹۰ از وبسایت‌هایی نظیر GameSpot و IGN شده است و بالاترین امتیاز بازی در حال حاضر ۹۵ می‌باشد. پایین‌ترین نمره بازی متعلق به وبسایت Gameblog.fr است. این وبسایت امتیاز ۷۵ از ۱۰۰ را به بازی نسبت داده است. میانگین نمرات ثبت شده در وبسایت Metacritic از ۲۶ نقد منتشر شده امتیاز ۸۷ (سبز) می‌باشد.

در ادامه می‌توانید لیست کامل امتیازات را دریافت کنید:

XGN: 9.5/10

IGN Spain: 9.5/10

GRYOnline.pl: 9.5/10

GameSpot: 9.0/10

موسیقی بازی در هنگام مبارزه با باس فایت‌ها به خوبی کار شده است. وقتی که در هنگام مبارزه دشمن مقابل (باس فایت) به شما حمله می‌کند موسیقی یک حالت حماسی و ویژه‌ای به خود می‌گیرد. این چیزی است که Hearts of Stone را به بهترین تبدیل کرده. این بازی انتظارات ما را شناسایی کرده و سپس به خوبی آن‌ها را اجرا می‌کند.

IGN: 9.0/10

The Witcher 3: Hearts of Stone در واقع ادامه‌ای بر یک داستان و گیم‌پلی بزرگ همراه با اضافات بیشتر است که آن را به یک گسترش‌دهنده خوب تبدیل کرده‌.

Meristation: 9.0/10

Everyeye.it: 9/10

Multiplayer.it: 8.5/10

Spaziogame.it: 8.5/10

Gameblog.fr: 7.0/10

Hearts of Stone را می‌توان به عنوان یک رابط خوب برای دیدار مجدد گرالت در نظر گرفت. این گسترش‌دهنده در کنار شخصیت‌های جذاب یک داستان فریبنده را در مقابل ما قرار می‌دهد. به دور این از اینکه میزان سختی بازی از کنترل خارج شده و برخی از اضافات بازی (به‌ویژه runewords) مفید به نظر نمی‌رسند اما مسلما در اختیار گرفتن دوباره گرالت و دیدن مکان‌های جدید و انجام ماموریت جانبی‌‌های تازه بسیار لذت بخش است.

نمره متا:

Hearts of Stone در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۴) بر روی PlayStation 4 ،Xbox One و PC در دسترس قرار می‌گیرد. گسترش‌دهنده در سراسر جهان هم به صورت دیجیتالی و هم فیزیکی (پخش به صورت محدود) عرضه می‌شود. نسخه فیزیکی به مقدار $۱۹٫۹۹ / ۱۹٫۹۹€ ارزش‌گذاری شده است و اضافات فیزیکی به همراه دارد.

Hearts of Stone حاوی بیش از ۱۰ ساعت گیم‌پلی تازه خواهد بود و شخصیت های جدید، هیولا های قدرتمند و انتخاب‌های پیشبردی بیشتری را به بازی خواهد افزود. همچنین یک سیستم جدید با نام Runewords به بازی اضافه می‌شود که به طور قابل توجهی گیم‌پلی بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. Runewords به بازیکنان اجازه می‌دهد که به آزمایش استراتژی ها و تاکتیک های مختلف در بخش مبارزات بپردازند و روش های تازه‌ای به وجود بیاورند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید