گیفت کارت
گیفت کارت

فروش ARK: Survival Evolved به 2 میلیون نسخه رسید

۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۱

در تیر ماه امسال استودیو سازنده Ark: Survival Evolved از فروش 1 میلیون نسخه ای بازی خود خبر داد. حال بعد از گذشت 3 ماه، مسئولین استودیو Wildcard رسیدن به فروش 2 میلیون نسخه را اعلام کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این میزان فروش برای هر بازی قابل توجه و چشمگیر است؛ چه برسد که این رقم تنها بین بازی های مستقل Early Access در شبکه Steam خریداری شده است.

شاید دلیل محبوبیت بالای این عنوان، وجود بروزرسانی های متعدد از سوی سازندگان باشد؛ چرا که Wildcard و همکارش Instinct Games هر هفته حداقل یک حیوان جدید و ماموریت به بازی اضافه می کنند و قابل ذکر است که به تازگی یک سری از “بیوم ها” را اضافه نموده اند.

جالب است بدانید تیم Wildcard در یکی از ابعاد چند نفره بازی، مسابقاتی چند نفره را تدارک دیده که به صورت دوره ای به برنده آن جوایز نقدی اهدامی کند. این پایان کار نیست چرا که از سرورهای خصوصی، حالت ها و حتی Oculus Rift نیز پشتیبانی می کند.

Ark: Survival Evolved هم اکنون در مرحله Early Access فروشگاه Steam است. اگر شما دسترسی به Steam ندارید، می توانید این بازی زیبا را در تاریخ 16 ژانویه 2016 (برابر با 26 دی 94) برای PS4 با قابلیت پشتیبانی از PlayStation VR و Xbox One خریداری نمایید.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید