اطلاعاتی در مورد اسلحه‌های Resident Evil Umbrella Corps منتشر شد

۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷

در نمایشگاه Tokyo Gmae Show امسال بود که شاهد معرفی یک بازی اکشن چندنفره از طرف شرکت کپکام بودیم. همان‌طور که غرق در صحنه‌های اکشن و اسلحه‌های بازی شده‌ بودیم، نام Resident Evil نمایان شد. شاید همه ما تا چند روز باور نداشتیم که Resident Evil Umbrella Corps یک بازی اکشن چندنفره است که هیچ اثری از ترس و وحشت در آن نیست. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که گفته شد Resident Evil Umbrella Corps یک شوتر PvP رقابتی است که در مجموعه Resident Evil قرار می‌گیرد. این بازی در اوایل سال ۲۰۱۶ و فقط به صورت دانلودی برای پلتفرم‌های PS4 و PC در دسترس است. قیمت نسخه Steam بازی نیز، ۲۹٫۹۹ دلار ذکر شده است. Umbrella Corps چندین اسلحه و مکانیک مختلف دارد که به ‌بازی‌بازان کمک می‌کند تا با زامبی‌ها و رقیبان خود مبارزه کنند. سیستم پیشرفته و مجهز اکشن بازی شامل Brainer ،Terrain Spikes، حفاظ‌های هوشمند، متوقف کننده زامبی(که از بازی‌باز و یارانش برای مدتی کوتاه از حملات زامبی‌ها دفاع می‌کند)، سیستم کاور آنالوگ و سمبول‌های تاکتیکی برای ترکیب کردن می‌شود.

یکی از مود‌های بازی که به‌تازگی معرفی شده، مود One Life Match می‌باشد که در آن دو تیم سه نفره به‌مقابل هم می‌روند و هر بازی‌باز فقط یک جان برای زنده ماندن دارد. هدف این مود‌ هم زنده ماندن در حداقل سه دور از ۵ دور مسابقه است.

به نظر می‌رسد باید به Resident Evil Umbrella Corps به چشم دیگری نگاه کنیم و آن را خیلی یک Resident Evil ندانیم. اما جدا از این موضوعات، خود را برای هیجان و سرگرمی زیادی که این بازی با خود می‌آورد آماده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید