گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار نسخه فیزیکی بازی Shovel Knight بر روی Xbox One کنسل شد

۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸

کمپانی Yacht Club Games، توسعه دهنده بازی Shovel Knight، امروز تایید کرد که نسخه فیزیکی بازی Shovel Knight بر روی Xbox One کنسل شده است و این بازی تنها به صورت دیجیتالی بر این پلتفرم عرضه خواهد شد.

Yacht Club Games در رابطه با این اتفاق اینگونه توضیح داد:

ما واقعا به بهترین شکل تلاش کردیم اما متاسفانه به دلیل سیاست‌های چاپ و نشر بازی در این پلتفرم که کاملا از کنترل ما هم خارج هستند، ما نمی‌توایم بازی را به صورت فیزیکی بر روی این پلتفرم عرضه کنیم. ما واقعا متاسفیم… ما می‌دانیم افراد علاقه‌مند بسیاری وجود دارد چراکه پیش‌فروش بازی بر این این نسخه هم واقعا عالی بود و ما از تمام افرادی که حمایت کردند تشکر می‌کنیم.

همچنین این کمپانی در ادامه تایید کرد که آن‌ها سخت در تلاش هستند تا یک نسخه فیزیکی از نسخه PS Vita این بازی تهیه و منتشر کنند، هر چند که این اتفاق ممکن است در تعطیلات ۲۰۱۵ عملی شود!

اما این پایان ماجرا نیست و این کمپانی قیمت نسخه فیزیکی را از $۱۹٫۹۹ به $۲۴٫۹۹ تغییر داد. مدیر عامل این کمپانی در رابطه با این تغییر قیمت اینگونه شفاف سازی کرد:

اگر چه ما در همان ابتدا با قیمت $۱۹٫۹۹ به توافق رسیدیم اما برخی از فروشگاه‌های بازی فضای محدودی برای نشان دادن محصولات جدید خود را داشتند و طبق قوانین آن‌ها تنها محصولات با قیمت‌های خاص در غرفه “تازه‌ها” نمایش داده می‌شوند. بنابراین قیمت بازی را افزایش دادیم.

افرادی هم که نسخه فیزیکی بازی را با پرداخت $۱۹٫۹۹ سفارش داده بودند باید ۵ دلار باقی مانده را نیز به فروشگاه پرداخت کنند.

Shovel Knight در آمریکای شمالی در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۴) و در اروپا در ۱۶ اکتبر بر روی PlayStation 4 ،Wii U و ۳DS عرضه شد. نسخه فیزیکی بازی حاوی یک دفترچه راهنمای کامل فیزیکی و تمامی DLC های عرضه شده برای بازی می‌باشد. بازی که در نسخه فیزیکی قرار دارد، همراه با تمام بروزرسان ها خواهد بود و نسبت به نسخه دیجیتالی اضافاتی هم خواهد داشت. همچنین امروز تایید شد که یک فایل حاوی موسیقی متن در این نسخه از بازی قرار خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Dr. Freeman گفت:

    بازی خیلی قشنگی بود. یه پلتفرمر تمیز و کم نقص که هم سبک گرافیکیش و هم موسیقیش و هم طراحی مراحلش یادآور دوران اوج سبک پلتفرمر دو بعدی در سال های دهه 80 و 90 بود. به همه توصیه میکنم این بازی رو از دست ندن. با توجه به اینکه حجم بالایی هم نداره پس همون نسخه دیجیتالی کلا به صرفه ترم هست. نسخه pcش (البته بدون محتوای اضافه) حجمش 100 مگ بود

    0
    0