عنوان Battlefield Hardline هفته آینده به مجموعه بازی‌های EA Access افزوده خواهد شد

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷

سرویس EA Access که از همان روزهای آغازین شروع به‌کار خود از طریق ارائه پیشنهاداتی وسوسه‌کننده در میان دارندگان کنسول نسل هشتمی مایکروسافت به محبوبیت همه‌گیری دست یافت، اکنون قرار است که عنوان Battlefield Hardline را نیز به جمع بازی‌های خود اضافه کند. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

عنوان شوتر پرطرفدار Battlefield Hardline قرار است که طی هفته آینده به سرویس EA Access افزوده شود و دارندگان کنسول Xbox One قادر خواهند بود که از تجربه این عنوان در کنار سایر بازی‌ها؛ همچون Dragon Age: Inquisition ،FIFA 15 ،Battlefield  ۴ ،Plants vs. Zombies Garden Warfare و بسیاری دیگر، لذت ببرند.

EA به مشترکین این سرویس اجازه می‌دهد که به بعضی از عناوین؛ همانند Need For Speed ،Star Wars: Battlefront و NBA Live 16 قبل از عرضه رسمی، دسترسی داشته باشند و آن‌ها را تجربه نمایند. همچنین کاربران EA Access می‌توانند با هر بار خرید دیجیتالی از بازی‌های EA، از ۱۰% تخفیف برخوردار شوند که این تخفیف شامل حال عناوین پیش‌خریده شده و بسته‌های الحاقی نیز می‌شود!

Battlefield Hardline در تاریخ ۱۴ اکتبر ۲۰۱۵ (چهارشنبه، ۲۲ مهر) از طریق سرویس EA Access قابل بازی خواهد. شما می‌توانید همین اکنون با پرداخت هزینه لازم، از مزایای این سرویس بهره ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید