گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: 3 دقیقه از گیم‌پلی عنوان Deus Ex: Mankind Divided

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳

به‌تازگی وبسایت OutsideXbox، تریلر مهیجی را از گیم‌پلی عنوان موردانتظار Deus Ex: Mankind Divided منتشر کرده است که در آن شاهد مکانیزم‌های ناب و جدید گیم‌پلی بازی، برای اولین بار در تاریخ سری هستیم. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

فرانچایز Deus Ex که یکی از پرطرفدارترین عناوین کمپانی Square Enix می‌باشد، این بار آمده است تا سال 2016 را به سالی رؤیایی برای باز‌ی‌بازان تبدیل کند! Mankind Divided که جدیدترین نسخه سری است، دنباله داستان‌های قسمت گذشته‌ خود؛ یعنی عنوان ستایش‌شده Deus Ex: Human Revolution را روایت می‌کند و آنچنانکه تاکنون از بازی دیده‌ایم، Mankind Divided به دنبال خلق حماسه‌ای بزرگ است! تریلر جدید، مکانیزم‌های نوینی را از گیم‌پلی Deus Ex: Mankind Divided به معرض نمایش می‌گذارد که در شماره‌های پیشین سری، وجود نداشته‌اند. همچنین این تریلر، تأکید فراوانی بر روی سیستم بهبود یافته کاورگیری، هک از راه دور و قابلیت‌های متنوع سفارشی‌سازی سلاح‌های بازی نیز دارد:

پخش آنلاین:

دانلود تریلر با کیفیت 1080p

دانلود تریلر با کیفیت 720p

دانلود تریلر با کیفیت 480p

شایان به‌ذکر است که شما می‌توانید پیش‌نمایش این عنوان را به قلم دوست بزرگوارم، محمد رضا صحرایی، مطالعه نمایید. عنوان Deus Ex: Mankind Divided که وظیفه توسعه آن بر عهده استودیوی Eidos Montreal می‌باشد، در تاریخ 23 فوریه 2016 میلادی (4 اسفند 1394) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید