Bethesda نگرانی هایی را در مورد عنوان BattleCry تایید می‌کند

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴

BattleCry نام بازی جدیدی است که توسط Bethesda در حال ساخت و توسعه است. یک بازی چندنفره یا Multiplayer که با توجه به سبک آن بعید به‌نظر می‌رسد که طرفداران زیادی پیدا نکند. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که گفته شد بازی BattleCry یک بازی اکشن چند‌نفره می‌باشد که برای اولین بار در E3 2014 معرفی شد و در E3 2015 به‌طور کامل نمایش داده شد. اما پس از E3 امسال تا به‌حال، خبر و اطلاعی از بازی منتشر نشده است، اما به‌تازگی از طرف شرکت Bethesda اطلاعاتی درمورد مسائل ساخت بازی BattleCry منتشر شده است و به‌نظر می‌رسد که ارزیابی‌های زیادی برای ادامه ساخت این بازی انجام گرفته است.

در مصاحبه‌ای که به‌تازگی با Progress Bar، یکی از مشاوران استودیوی Bethesda Softworks در ساخت بازی، مشخص شد که شرکت Bethesda در حال ارزیابی بهتر ساخت بازی و تولید استاندارد‌های باکیفیت است.

“ما یک سری نگرانی‌هایی در مورد بازی BattleCry داریم ولی خواه، ناخواه باید به اهداف مورد نظرمان در بازی برسیم. ما در حال ارزیابی بهبود‌هایی هستیم که بازی به آن‌ها احتیاج دارد و به استاندارد‌های کیفی ما برسد. استودیوی ما همچنان مشغول و در حال ساخت پروژه‌های چند نفره است.”

BattleCry هم‌اکنون برای پلتفرم PC در دست ساخت است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید