تریلری جدید از گیم پلی Just Cause 3 منتشر شد | اوج هیجان و انفجار!

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۴

انفجار شما را فرا می‌خواند! مسلما این عبارت تنها می‌تواند شعار یکی از برترین عناوین سال ۲۰۱۵، یعنی Just Cause 3 باشد. اگر صبرتان برای تجربه این اثر هیجان انگیز و جذاب لبریز شده است، پیشنهاد می‌کنیم تریلر جدیدی که از گیم‌پلی یکی از مراحل بازی تهیه شده را دریافت کنید. پس در ادامه مطلب با گیمفا همراه با باشید.

ویدیو از مرحله “On A Mission” تهیه شده و علاوه بر بخش داستانی حالت‌های مختلف گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد. در این ماموریت شما وظیفه دارید تا به عنوان شخصیت Rico در مقابل نیروهای General Di Ravello ایستادگی کنید. در ادامه نیز می‌توانید این تریلر را در سه کیفیت مختلف دریافت کنید:

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

پخش آنلاین:

وقایع داستانی Just Cause 3 در دریای مدیترانه که زیر نظر یک دیکتاتور است اتفاق می افتد. در بازی امکان استفاده از خودرو، جت، قایق، خودرو غول پیکر و خودرو های مسابقه ای وجود خواهد داشت. تخریب پذیری بازی آنقدر در بازی قوی است که شاهد تکه های ریز خرد شده هم هستیم! بر اساس اطلاعات منتشر شده این بازی بر روی کنسول های نسل هشتمی (PS4 و Xbox One) و همچنین رایانه های شخصی (PC) در یک دسامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۴) منتشر می شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید