معرفی دو بازی پارک ممنوع و دفاع سرخ برای اندروید

16 مهر 1394 - 17:11

در این پست قصد داریم دو بازی ایرانی را برای پلتفرم اندروید معرفی کنیم. این بازی ها به تازگی منتشر شده اند و کاملا مستقل هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

2

4

7

بازی پارک ممنوع که به تازگی برای اندروید منتشر شده ، جزو معدود بازی های ایرانی ساخته شده با موتور قدرتمند  Unreal Engine 4است ، به همین دلیل شاهد گرافیک نسبتا بالایی در این بازی هستیم. شما در این بازی می بایست با عبور از موانع و پیچ وخم های سخت و چالش برانگیز به محل پارک خودرو برسید و خودرو را در محل مشخص پارک کنید. این نسخه از بازی که نسخه آزمایشی است ، شامل 10 مرحله است اما نسخه اصلی به زودی با مراحل بیشتر عرضه می‌ گردد. اما هدف اصلی از انتشار نسخه آزمایشی این بوده است که باگ هایی که کاربران در این نسخه گزارش می دهند، در نسخه اصلی تا حدودی برطرف شوند و همینطور نظرات و پیشنهادات کاربران در نسخه اصلی اعمال شود. پس منتظر آپدیت های متعددی برای نسخه آزمایشی باشید.

 

———————————————-

دانلود بازی پارک ممنوع

———————————————-

 

com.sergames.reddefense0

com.sergames.reddefense1

com.sergames.reddefense4

در بازی دفاع سرخ، دشمنان بعثی در حال حمله به رزمندگان در خط مقدم هستند. شما در نقش رزمنده ای هستید که باید تا رسیدن نیرو های کمکی با استفاده از توپ 106 از پیشروی تانک های عراقی جلوگیری کنید. بازی از سه مرحله تشکیل شده که هر مرحله دارای درجه سختی متفاوتی است. جلوه های گرافیکی و انفجار ها در کنار استفاده از افکت های صوتی با کیفیت شما را در میدان جنگ واقعی قرار خواهد داد.

 

———————————————-

دانلود بازی دفاع سرخ

———————————————-

 

 

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید