ناتی‌داگ اعتقاد دارد 80% از دارندگان PS4 تا به‌حال فرانچایز Uncharted را بازی نکرده‌اند

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۳

با انتشار Uncharted: The Nathan Drake Collection، استودیوی Naughty Dog فرصت‌های موفقیت زیادی را برای این مجموعه Remaster می‌بیند. به‌تازگی ناتی‌داگ،صحبت‌های جالبی درمورد Uncharted: The Nathan Drake Collection و حواشی پیرامون آن کرده که خواندن آن ضرر ندارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

مدیر روابط عمومی استودیوی ناتی‌داگ، آقای Eric Monacelli، صحبت‌های خود را اینگونه شروع می‌کند که موفقیت The Last of Us Remastered بسیار خوب بوده و حال، Uncharted: The Nathan Drake Collection نیز می‌تواند به‌راحتی به آن موفقیت برسد.

“به‌شخصه، انتظار دارم که Uncharted Collection به اندازه The Last of Us Remastered به‌ موفقیت برسد. تمام کمپانی و استودیوی ما این بازی را دوست دارند. آن‌ها طرح‌ها و برنامه‌های زیادی برای این مجموعه طرح کردند و ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه کردند تا مطمئن شوند که Uncharted: The Nathan Drake Collection کاملا خوب و اید‌ه‌آل است. پس بله، انتظارات ما از این Remaster زیاد است و امیدواریم کاملا موفق شود.”

او صحبت‌های خود را با اشاره به این موضوع مهم ادامه داد که 80% از دارندگان کنسول PS4، تا به‌حال هیچ قسمت از سری بازی‌های Uncharted را تجربه نکرده‌اند.

“این واقعا رقم بزرگی است. ما تحقیقات زیادی انجام دادیم و پی بردیم که 80% از افرادی که کنسول PS4 را در اختیار دارند، هرگز تا به‌حال فرانچایز Uncharted را تجربه نکرده‌اند. این بزرگ‌ترین دلیلی است که فکر ‌می‌کنیم ایده Remaster، یک ایده عالی است. ایده دیگری که باعث شد دست به ساخت این مجموعه بزنیم، این بود که با خود گفتیم: بازگشت به عقب و مرور بر بازی‌های قدیمی خوب است.”

شایعات زیادی در چند ماه اخیر درباره قسمت دوم The Last of Us به‌گوش می‌رسند اما آقای Monacelli آن را تکذیب می‌کند. او می‌گوید که ناتی‌داگ هم‌اکنون برروی Uncharted 4: A Thief’s End تمرکز کرده اما تمام شایعات را تکذیب نمی‌کند.

“ما همیشه در حال ساخت یک بازی در زمان هستیم. فعلا آن بازی، Uncharted 4 است که همه اعضاء، برروی آن کار می‌کنند. پس از آن نیز، قصد ساخت محتوای الحاقی Uncharted 4 را داریم. اما در کل، همیشه ایده‌هایی وجود دارند. همه از شایعات منتشر شده از The Last of Us 2 خبر دارند اما چه کسی می‌داند؟ ما می‌توانیم به‌سراغ Jak and Daxter 4 برویم یا اینکه می‌توانیم کار دیگری در اینده انجام دهیم. ما همیشه ایده‌ها و راه‌های ممکن را بررسی می‌کنیم و بهترین آن‌ها را انتخاب می‌کنیم، سپس شروع به ‌ساخت آن می‌کنیم.

چه کسی می‌داند؟ شاید شاهد ساخت یک فرانچایز جدید و یک عنوان غیر منتظره از سوی ناتی‌داگ باشیم. باید منتظر ماند و دید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید