گیفت کارت
گیفت کارت

امتیازات نسخه جدید سری بازی Dragon Quest Heroes منتشر شد

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶

به‌تازگی نمرات بازی Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below منتشر شده است. این بازی قرار است در تاریخ 13 اکتبر سال 2015 (21 مهر سال 94) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 منتشر شود. برای مشاهده امتیازات منتشر شده از بازی، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

در بازی Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below بازیکن باید با استفاده از شخصیت‌های متنوع بازی در برابر موجی از دشمنان و هیولاها ایستادگی کند. استودیو Omega Force سازنده این عنوان است. وظیفه نشر نسخه جدید Dragon Quest Heroes مثل همیشه بر عهده شرکت Square Enix خواهد بود.

هنوز 6 روز تا عرضه رسمی بازی باقی مانده است؛ اما با توجه به امتیازات به نظر می‌رسد طرفداران بار دیگر با یک عنوان زیبا و سرگرم کننده رو به رو هستند. عنوان Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below از مجموع 14 نقد، متای 78 را کسب کرده است. از نقدهای منتشر شده بازی، 12 نقد مثبت و دو نقد متوسط بوده است. دو سایت معتبر GameSpot و GameInformer هم به بازی نمره 8 از 10 را داده‌اند. برای مشاهده نمرات منتشر شده از بازی، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

XGN: 75

متای بازی:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید