گیفت کارت
گیفت کارت

زمان برگزاری دوره دوم نسخه بتا Street Fighter 5 مشخص شد

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۴

اگر بتا اول Street Fighter 5 برای شما کافی نبوده و هنوز هم خواستار تجربه این بازی در قالب یک بتا هستید، خبر بسیار خوبی را برای شما داریم. با توجه به دقیق‌ترین اطلاعات منتشر شده از سوی کپکام بتا دوم Street Fighter 5 از اواخر اکتبر آغاز می‌شود و ویژگی کراس پلتفرم را برای دو نسخه PS4 و PC به همراه دارد.

البته اشتباه نکنید چرا که بتا جهانی تنها قابلیت کراس پلتفرم را شامل نمی‌شود و این نسخه آزمایشی شخصیت‌های جدید، حالت‌های مسابقه‌ای تازه، قابلیت جستجو بازیکن و قابلیت استفاده از پول به‌دست آمده در بازی برای آزاد کردن شخصیت‌های جدید را به همراه دارد.

هنگامی که بتا در دسترس قرار بگیرد شخصیت‌های Ken ،Necalli ،Vega و R. Mika برای انتخاب باز می‌باشند. شخصیت Rashid نیز پس از ۲ روز بعد از عرضه اضافه می‌شود و به دنبال آن در روز سوم (۲۴ اکتبر) شخصیت Karin در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین ۶ شخصیت از بتا قبلی در این نسخه قرار خواهد داشت. Ryu؛ Chun-Li؛ Cammy؛ Birdie؛ Nash؛ M. Bison.

اگر علاقه‌مند به ثبت نام در این بتا هستید می‌توانید با مراجعه به اینجا برای ثبت نام اقدام کنید.

بار دیگر یادآوری می‌کنیم که نسخه آزمایشی بازی از تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۱۵ (پنج شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۴) آغاز شد و تا اواخر همین ماه ادامه دارد. قابلیت کراس پلتفرم بین دو نسخه بازی در تاریخ ۲۴ و ۲۵ام اکتبر آزمایش خواهد شد. نسخه کامل Street Fighter V در سال ۲۰۱۶ بر روی کنسول نسل هشتمی سونی، یعنی PlayStation 4 و رایانه های شخصی عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید