گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار اپیزود پنجم Life is Strange مشخص شد + تیزر

۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۲

امروز کمپانی Square Enix از طریق انتشار تیزر کوتاهی، بالاخره تاریخ دقیق انتشار اپیزود پنجم و همچنین پایانی مجموعه Life Is Strange تحت عنوان Polarized را اعلام نمود. با گیمفا همراه باشید.

این تیزر جدید، علاوه بر دربرداشتن تاریخ دقیق انتشار Life is Strange: Polarized که 20 اکتبر 2015 (28 مهر) می‌باشد، صحنه‌هایی از نزدیک شدن توفانی سهمگین به خلیج Arcadia را نیز به نمایش می‌گذارد. داستان این قسمت، دنباله ماجراهای اپیزود چهارم و حل معمای ناپدید شدن Rachel Amber را ر.ایت می‌کند؛ اما اکنون اطلاع داریم که چه کسانی در این ماجرا دست دارند!

آیا Max افراد باعث و بانی همه آن اتفاقات شوم را به دست عدالت خواهد سپرد؟ چه بر سر Rachel Amber آمد؟ آیا طوفان همه چیز را به ویرانی خواهد کشاند؟ آیا خلیج Arcadia از این طوفان به‌دور خواهد ماند؟ این‌ها همه سوالاتی هستند که در آخرین اپیزود Life is Strange جواب آن‌ها را خواهیم یافت!

پخش آنلاین تیزر:

دانلود تیزر

عنوان اپیزودیک Life is Strange، هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC/PlayStation/Xbox در دسترس است. در پایان باری دیگر شایان به ذکر است که Polarized پنجمین و آخرین قسمت مجموعه است و در تاریخ 20 اکتبر 2015 (28 مهر) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید