Super Meat Boy به‌احتمال زیاد برای Wii U منتشر خواهد شد

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۵

بازی فوق‌العاده محبوب Super Meat Boy، اولین بار حدود ۵ سال پیش برای پلتفرم‌های PC و Xbox 360 منتشر شد و با استقبال بی‌نظیر بازی‌بازان مواجه شد. یک بازی سکوبازی کلاسیک و جذاب که با توجه به استقبال شدیدی که از آن شد، شاهد پورت‌های فراوان از این بازی بودیم؛ مانند آخرین پورت این بازی برروی پلتفرم‌های PS4 و PS Vita که در این هفته منتشر شد، اما طرفداران نینتندو هنوز طعم Super Meat Boy را نچشیده‌اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که گفته شد، دارندگان کنسول‌های نینتندو هنوز موفق به تجربه این بازی نشده‌اند. به‌تازگی و طی پستی که در وب‌سایت رسمی بازی از طرف سازنده این عنوان، آقای Tommy Refenes منتشر شده، ایشان از طرفداران بابت استقبال خوب خود از انتشار Super Meat Boy در PlayStation Plus تشکر کردند و همچنین یک راهنمایی کوچک و رمزی از انتشار این بازی برروی کنسول Wii U دادند.

جمله آخر آقای Refenes در پست منتشر شده،به این گونه است: “خطاب به طرفداران می‌گویم که ما هنوز در حال پورت کردن بازی برای پلتفرم دیگری هستیم اما فعلا با این جمله ترک‌تان می‌کنم: ما شما را فراموش نکرده‌ایم.” نکته جالب این‌جا است که ایشان این جمله را به این صورت نوشت:Wii haven’t forgotten about U که اشاره به کنسول Wii U دارد. پس با این اطلاع رسمی که آقای Tommy Refenes به ما داد، باید به‌زودی منتظر Super Meat Boy برروی Wii U باشیم.

Super Meat Boy هم اکنون برای PS4 ،PS3 ،Xbox 360 ،PC ،Mac ،Linux و PS Vita در دسترس است. به‌زودی شاهد نسخه Wii U نیز خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید