شخصیت Skull Kid در عنوان Hyrule Warriors Legends قابل بازی خواهد بود

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳

به تاریخ انتشار عنوان مورد انتظار Hyrule Warriors Legends نزدیک می‌شویم و رفته رفته اطلاعات و جزئیات جدیدی درباره این بازی منتشر می‌شود. طرفداران بازی Hyrule Warriors که ابتدا برای کنسول Wii U منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد، به شدت منتظر بازی Hyrule Warriors Legends هستند. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

آخرین شماره از مجله مشهور Famitsu اطلاعاتی درباره بازی Hyrule Warriors Legends که قرار است برای کنسول دستی 3DS عرضه شود، منتشر کرده است. بنابر اطلاعات این مجله، شخصیت محبوب Skull Kid در این بازی حضور خواهد داشت و قابل بازی خواهد بود. شخصیت Skull Kid ابتدا در بازی تحسین شده Ocarina of Time از سری The Legend of Zelda دیده شد و سپس در بازی Majora’s Mask، به اوج محبوبیت رسید و بالاخره در عنوان مورد انتظار Hyrule Warriors Legends قابل بازی خواهد بود.

هنوز جزئیاتی درباره این شخصیت در بازی و چگونگی قابل بازی بودن او در دسترس نیست و حتا یک تصویر هم از این شخصیت منتشر نشده است. تنها سرنخ داستانی که هم‌اکنون در دسترس است، غولآخری به نام Phantom Ganon است که پیش از این در Ocarina of Time، آن را دیده بودیم. همه محتواهای الحاقی بازی اصلی، در نسخه کنسول دستی نیز وجود دارد

Hyrule Warriors Legends در تاریخ 21 ژانویه 2016 در ژاپن برای کنسول دستی 3DS منتشر می‌شود. عرضه جهانی بازی، به زودی اعلام خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید