Halo 5: Guardians سرانجام Gold شد | پیش‌دانلود بازی از هفته بعد قابل انجام خواهد بود

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۳

امروز مایکروسافت، ناشر عنوان Halo 5: Guardians اعلام کرد، این بازی Gold شده است و Gold شدن بازی به این معنا می‌باشد که ساخت دیسک‌های بازی نهایی در کارخانه سازنده بازی، تکمیل شده است و این عنوان آماده عرضه می‌باشد. به‌غیر از این، خبر خوبی نیز قرار است به‌گوش کسانی که بازی را به‌صورت دیجیتالی پیش‌خرید کرده‌اند، برسد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خبر خوب برای کسانی که به‌صورت دیجیتالی بازی را پیش‌خرید کرده‌اند این است که هفته بعد قادر به پیش‌دانلود نسخه اصلی بازی خواهند بود. البته این افراد باید آگاه باشند اگر می‌خواهند قبل از انتشار رسمی بازی آن را دانلود کرده در کنسول خود داشته باشند، باید در قسمت تنظیمات قدرت Xbox One خود حالت Instant On را فعال کنند.

۳۴۳Industries هم اعلام کرده است یک به‎روزرسانی برای بخش چندنفره منتشر می‌کند که شامل نقشه‌هایی برای بخش Arena Multiplayer و Warzone خواهد بود. کسانی هم که نسخه فیزیکی بازی را خریداری کرده‌ باشند می‌توانند روز ۲۷ اکتبر (۵ مهر) این به‎روزرسانی را دریافت کنند.

Halo 5: Guardians شامل تمامی بخش‌ها، نقشه‌ها و ویژگی‌هایی که یک عنوان شوتر اول شخص را جذاب می‌کند، می‌شود. اینفوگرافیکی که در پایین برای شما قرار داده‌ایم هم، اطظلاعات بیشتری درباره بازی به‌شما خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید