جزئیات بروزرسان 1.4 بازی This War of Mine مشخص شد + تریلر

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴

بنا بر اعلام استودیو سازنده This War of Mine، بازیبازان در بروزرسان 1.4 می توانند شروع تازه ای داشته باشند و از قابلیت های جدیدی مثل اشتراک گذاری سناریوهای سفارشی سازی شده، برخوردار شوند. تریلری نیز در همین رابطه منتشر شده که همراه با سایر جزئیات در ادامه مطلب موجود است.

بر طبق گفته استودیو  11bit در این بروزرسان از بخش Steam Workshop نیز پشتیبانی می شود و بدین معناست که بازیبازان می توانند ساخته های خود و دیگران را به صورت مستقیم از طریق Steam، دانلود و یا آپلود کنند.

این پایان کار نیست و همراه با بروزرسانی از چند شخصیت جدید که قابل استفاده در ویرایشگر سناریو هستند، برخوردار خواهید شد. علاوه بر آن زبان های ترکی، کره ای و ژاپنی نیز به بازی افزوده شده است.

تیم سازنده از بازیبازان درخواست می کند که در صورت مشاهده هرگونه اشتباه در ترجمه متون، سریعا موضوع را گزارش دهند تا در بروزرسانی های بعدی برطرف شود. با این وجود نباید فراموش کنیم که ترجمه حدود 60 هزار کلمه، برای یک استودیو مستقل و کوچک کاری دشوار بوده است که از پس آن بر آمده اند.

در انتها می توانید تریلر منتشر شده از بازی که حاوی صحبت های سازندگان و قسمت هایی از گیم پلی است را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 720p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dr. Freeman گفت:

  “این جنگ من” رو چند وقت پیش دانلود کردم و برخلاف ظاهر ساده و سازنده گمنامش باید بگم با یک عنوان تاثیرگذار در سبک بقا با تم پسا آخرالزمانی طرف بودم. از همون لوکیشن ابتدایی بازی و موسیقی ملایم و غم انگیزش و اون تم سیاه و چرک آلودش که من رو یاد محیط های جنگ زده بلوک شرق اروپا مخصوصا چکسلواکی سابق و نسل کشی بوسنیایی ها به دست صرب ها انداخت با خودم فک کردم که خیلی از بازی ها به همین راحتی میتونن ما رو به تحسین خودشون وادار کنن و برای چند لحظه به فکر فرو ببرن
  ———————
  منبع الهام بازی طبق گفته سازندگانش محاصره شهر سارایوو در خلال جنگ بوسنی و هرزگووین در سالهای 1992 تا 1996 بوده و چه خوب این ناامیدی از آینده ای تاریک، سایه شوم مرگ و اعتماد نکردن حتی به هم سنگرت در این اثر زیبای درام به تصویر کشیده شده. شوک اصلی بازی به من زمانی بود که دری به صدا در میومد و تو بین زمین و آسمون باقی می موندی که آیا در رو باز کنی به روی غریبه ای خسته از جنگ و به دنبال سر پناه یا به امون خدا رهاش کنی تا احتمالا خوراک راهزنا و دزدا بشه
  ——————————-
  تفاوت این عنوان با سایر عناوین با تم جنگ اینه که بر خلاف اون آثار که غالبا بر جبهه های جنگ تمرکز دارن “این جنگ من” تمرکزش بر روی زندگی پر از واهمه غیر نظامی ها در فضایی جنگ زده ست
  درود بر استدیوهای کوچک اما پرتلاشی که باعث میشن به گیمر بودنمون افتخار کنیم Yes Smile

  0
  0
 • erfan66002000 گفت:

  با اینکه خودم بازیش نکردم اما همون اندازه که برادرم بازی کرد برام کافی تا غرق بازی شم با اون فضای سنگین و اهنگی که باعث میشد همه چی رو سر ادم خراب شه.

  0
  0