جزئیات Season Pass عنوان Rise of the Tomb Raider فاش شد

۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۹

همانطور که اطلاع دارید، چندی پیش فروشگاه آمازون، Season Pass عنوان Rise of the Tomb Raider را برای پیش‌فروش در دسترس قرار داد تا علاقه‌مندان بتوانند قبل از عرضه رسمی بازی، Season Pass آن را خریداری نمایند. اکنون پس از گذشت مدتی از انتشار این خبر، بالاخره امروز کمپانی مایکروسافت به‌صورت رسمی جزئیات بسته‎های الحاقی بازی را اعلام نمود. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

درست همانند توضیحات آمازون، فروشگاه Xbox نیز در شرح Season Pass عنوان Rise of the Tomb Raider، گفته است که این محتویات اضافی، بخش تک‌نفره بازی را وسعت خواهند بخشید و بازی‌‌بازان را قادر خواهند ساخت که از طریق Leaderboard با دوستان خود  به رقابت بپردازند.

طبق فهرست منتشر شده از سوی فروشگاه Season Pass ،Xbox این عنوان شامل ۳ عدد گسترش‌دهنده بزرگ است که در مقاطع زمانی مختلفی عرضه خواهند شد. این فهرست به شرح زیر می‌باشد:

  • Endurance Mode (حالت استقامت): از شرایط سخت، جان سالم به در ببرید!
  • Baba Yaga) Baba Yega The Temple of the Witch، معبد ساحره): کند و کاو در مقبره جدیدی که وحشتی کهن را در دل خود جای داده است.
  • Cold Darkness Awakened: مبارزه با آماج شکارچیان آلوده شده.

به علاوه، شما می‌توانید از طریق نسخه Day 1 Edition بازی به محتوای اضافی دیگری که شامل عرضه مداوم وسایل و تجهیزات جانبی، اسلحه‌ها و کارت‌های راهنما می‌شود، دسترسی داشته باشید. این محتوای اضافی برای ۴ ماه در دسترس خواهد بود.

عنوان Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی و PlayStation 4 بازی نیز، در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید