گیفت کارت
گیفت کارت

Far Cry: Primal از الآن آماده پیش‌خرید است | همراه مزیت‌های آن

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۰

مثل این که عنوان تازه معرفی‌شده Ubisoft یعنی Far Cry: Primal سر و صدای فراوانی به‌پا کرده است. بعد از انتشار باکس‌آرت، تریلر معرفی و اطلاعاتی درباره داستان بازی، حال نوبت به منتشرشدن اخباری درباره پیش‌خرید کردن بازی و مزیت‌های آن رسیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

فروشگاه Amazon بعد از انتشار مقدار بسیارکمی از اطلاعات درباره بازی توسط Ubisoft، وقت را تلف نکرده و سریعا بازی را برای پیش‌خرید، در دسترس عموم قرار داده است. لازم به‌ذکر است، شما با پیش‌خرید کردن این عنوان می‌توانید، به یک مرحله اختصاصی به‌نام Legend of The Mammoth دست پیدا کنید که به‌شما اجازه می‌دهد، از دید یک ماموت در جهان بازی به‌اکتشاف بپردازید.

این نسخه از سری Far Cry در عصر حجر جریان دارد و شما در نقش یک شکارچی ترد شده، به‌شکار حیوانات خطرناکی همچون ببرهای تیزدندان و ماموت‌های غول‌پیکر می‌پردازید. شایان به‌ذکر است که در راه شکار حیوانات شما با قبیله‌های دیگر نیز باید رقابت کنید.

Far Cry: Primal در ۲۳ فوریه ۲۰۱۶ (مصادف با ۴ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول‌های نسل هشتمیو احتمالا یک ماه بعد، برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد. قیمت آن نیز ۵۹٫۹۹ دلار اعلام شده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید