گیفت کارت
گیفت کارت

Far Cry: Primal فقط دارای بخش تک‌نفره خواهد بود | یک بخش داستانی غنی

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۸

درست چند ساعت قبل، کمپانی Ubisoft، نسخه جدید فرانچایز محبوب Far Cry را تحت عنوان Primal به صورت رسمی معرفی کرد و فضای رسانه‌ها مملوء از بحث و جدل طرفداران درباره این بازی شده است. blog رسمی Ubisoft نیز، چند دقیقه قبل اولین اطلاعات داستانی و همچنین حالت‌های موجود در بازی را منتشر کرد. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

بنابر گفته‌های Ubisoft، در Far Cry: Primal شاهد هیچگونه بخش چند نفره‌ای نخواهیم بود و بازی به طور کامل متکی به بخش تک‌نفره و یک خط داستانی غنی است.  Primal از ساخته مشهور Mel Gibson؛ یعنی فیلم Apocalypto نیز الهام فراوانی گرفته است و اولین تصاویر منتشر شده از بازی، یادآور سکانس‌های مهیج این فیلم است.

وقایع بازی در فلات وحشی و بکر “Oros” رخ می‌دهد؛ جایی که بازی‌بازان در نقش شخصیتی به نام  “Takkar” بازی را به پیش خواهند برد. Takkar آخرین شکارچی بازمانده از گروه خود می‌باشد؛ وی باید به تنهایی با جهان خشن پیرامون خود مقابله کند و برای بقا مجبور خواهد بود که با پستانداران اولیه باستانی نظیر ماموت‌های غول‌آسا، ببرهای وحشی دندان شمشیری و همچنین شکارچیان گروه‌های رقیب و سایر تهدیدها، روبرو شود. Takkar درصدد است که قبیله مفقود شده خود را بازیابد و عهد برادری را از نو ببندد.

از آنجا که Far Cry: Primal در دنیای عصر حجری و مانند شماره‌های پیشین خود، در محیط‌هایی بی‌انتها و بسیار وسیع جریان دارد؛ پس باید در بازی منتظر غافلگیری‌های فراوانی از سوی Ubisoft Montréal باشیم. اما یک چیز از همین الآن مشخص است: “در Primal طبیعت حکم می‌کند، حرف اول و آخر را طبیعت می‌زند و بقا رنگ و بوی دیگری دارد. شکارچی، شکار می‌شود و طعمه خود شما هستید!”

در Primal محیط‌ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. بر گیم‌پلی بازی نیز، المان‌های “باستانی” حاکم هستند و بازی‌باز را درست همانند انسان‌های نخستین به چالش می‌کشد. شب‌هنگام، استفاده از آتش برای دور کردن حیوانات درنده بسیار کاربردی است؛ همچنین Takkar باید خود را با ساخت سلاح‌های کشنده بوسیله استخوان‌های موجوداتی که مغلوب ساخته و آیتم‌هایی که جمع‌آوری کرده است، تجهیز کند.

اینجا طبیعت حکم می‌کند، حرف اول و آخر را طبیعت می‌زند و بقا رنگ و بوی دیگری دارد. شکارچی، شکار می‌شود و طعمه خود شما هستید! به ازلیت خوش آمدید!

Far Cry: Primal در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۶ (۴ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول‎های PS4 و Xbox One و در ماه مارس برای رایانه‎های شخصی عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که طی روزهای آینده اطلاعات بیش‌تری از بازی منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید