نسخه فیزیکی Minecraft: Story Mode هم اکنون قابل پیش‌خرید می‌باشد

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۴

پس از نسخه دیجیتالی بازی، امروز نوبت به نسخه فیزیکی عنوان Minecraft: Story Mode رسید تا در خرده‌فروشی‌های سرتاسر جهان برای پیش‌فروش قرار گیرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

نسخه فیزیکی عنوان Minecraft: Story Mode که فعلا فقط برای پلتفرم‌های خانواده Xbox و PlayStation قابل پیش‌خرید می‌باشد، در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری در مناطق اروپا و آمریکا منتشر خواهد شد.
شما هم اکنون می‌توانید نسخه فیزیکی این عنوان را با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار از فروشگاه‌های معتبر پیش‌خرید کنید.
لازم به ذکر است، افرادی که اقدام به پیش‌خرید این نسخه کنند، فقط به قسمت اول این عنوان دسترسی پیدا کرده و بایستی با استفاده از season pass بازی (که به طور رایگان در دسترس این افراد قرار خواهد گرفت)، اقدام به دانلود بقیه قسمت‌ها کنند.
نسخه WiiU و PS vita بازی نیز در حال ساخت بوده و به زودی تاریخ انتشار آن مشخص خواهد شد.
همچنین افرادی که بازی را به صورت دیجیتالی تهیه کنند، می‌توانند قسمت اول این عنوان را که با نام The Order of the Stone شناخته می‌شود، در تاریخ ۱۳ اکتبر از طریق فروشگاه‌های Telltale Online Store ،Steam و… برای PC و Mac و از طریق شبکه XBL و PSN برای کنسول‌های سونی و مایکروسافت تهیه نمایند.
دارندگان پلتفرم‌های مجهز به سیستم عامل Android و iOS نیز می‌توانند در تاریخ ۱۵ اکتبر این عنوان را دانلود کرده و به تجربه آن بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید