نسخه جدید بازی Far Cry معرفی شد [تریلر معرفی اضافه شد]

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۹

عنوان خبر را درست خوانده‎اید. از دیروز زمزمه‎های مبنی بر منتشر شدن نسخه جدید بازی Far Cry توسط کمپانی یوبیسافت به گوش می‎رسید که امروز با منتشر شدن یک تریلر در کانال رسمی یوبیسافت در یوتیوب این بازی رسما معرفی شد. در ادامه با ما همراه باشید.آخرین نسخه از سری بازی‎های فارکرای، Far Cry: Primal نام خواهد داشت و در تاریخ 23 فوریه 2016 (4 اسفند 1394) منتشر خواهد شد. همانطور که در تریلر مشاهده خواهید کرد این نسخه از این بازی محبوب شما را به عصر حجر خواهد برد و گویا باید با ماموت‎ها یا گربه‎های دندان شمشیری مبارزه کنید! در بازی شما در نقش فردی به نام TAKKAR یک شکارچی حرفه‎ای و آخرین شکارچی از گروه خود می‎باشد قرار خواهید گرفت. او به جایی می‎رود که هدف اصلی تمامی افراد زنده ماندن در برابر دنیای که انسان‎ها هم شکار می‎کنند هم شکار می‎شوند می‎باشد. بازیکن با گروهی که اولین کسانی هستند که می‎خواهند به بیابان بروند و آنجا را تحت کنترل خود قرار بدهند وارد بازی خواهد شد ولی مشکلی که دارند این است که خود آن‎ها شکاری برای جانوران بزرگ‎تر خواهند بود. البته شما تنها با حیوانات نمی‎جنگید بلکه گاهی برای تصرف سرزمین Oros باید با دیگر انسان‎ها هم مبارزه کنید! شما در بازی می‎توانید به استفاده از استخوان‎های حیوانات مرده برای خود سلاح‎های تزئینی درست کنید و یا با آن‎ها ابزاری‎های مفیدی برای شکار بسازید.

خالق بخش اصلی بازی، جناب آقای Jean Christophe در مورد بازی می‎گوید:

دوران عصر حجر بهترین ایده برای سری بازی‎های Farcry می‎باشد.

وی افزود:

بازی Far Cry معمولا شما را در جهانی شناخته شده قرار می‎دهد. جهانی که زیبا، بی‎قانون و وحشیانه می‎باشد. ولی عصر حجر متفاوت است. تنها یک را برای بشر وجود دارد؛ زمانی که انسان چوب را در داخل زمین قرار داد و ادعا کرد زمین مال اوست. زمانی که زنجیره غذایی شروع به تغییر و پیچیده شدن و البته بزرگ‎تر شدن که موجب درگیری انسان‎ها با یکدیگر شد البته طبیعت را نباید فراموش کرد!

بازی توسط استدیو بازی‎سازی Ubisoft Montréal در دست ساخت می‎باشد و استدیو‎های Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev در ساخت بازی نقش خواهند داشت.

عکس‎های منتشر شده از بازی:

بازی Far Cry: Primal در تاریخ 23 فوریه 2016 (4 اسفند 1394) برای کنسول‎های PS4 و Xbox One و در ماه مارس برای رایانه‎های شخصی منتشر خواهد شد.

دانلود تریلر معرفی با کیفیت Full HD

دانلود تریلر معرفی با کیفیت HD

دانلود تریلر معرفی با کیفیت SD

پخش آنلاین:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید