تاریخ انتشار Darksiders II Deathinitive Edition مشخص شد

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴

این روزها بازار بازی‌های Remaster و Remake داغ است. بسیاری از افراد موافق این مسأله هستند و بسیاری دیگر نیز، مخالف. اما اگر دقیق‌تر بیاندیشیم می‌فهمیم که بازسازی عناوینی که در همین چند سال اخیر منتشر شده‌اند، در واقق یک نوع سودجویی و سوءاستفاده از طرف سازندگان و ناشران این بازی‌ها است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

یکی از بازی‌هایی که قرار است نسخه Remaster آن تا چند روز دیگر منتشر شود بازی Darksiders 2 است. نام نسخه Remaster این بازی Darksiders II Deathinitive Edition است و قرار است تا در 27 اکتبر برای کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود. از ویژگی‌های نسخه Deathinitive Edition، می‌توان به اضافه شدن محتواهای الحاقی به آن و به‌روزرسانی ویژگی‌ها اشاره کرد.

هر دو نسخه دیجیتالی و فیزیکی بازی Darksiders II Deathinitive Edition، با قیمت 29.99 دلار در دسترس خواهند بود و برروی هر دو کنسول PS4 و Xbox One با رزولوشن 1080p اجرا خواهد شد. شرکت Nordic Games این Reamaster را مدتی پیش معرفی کرده بود اما تاریخ انتشاری برای آن ذکر نکرده بود. حال، طرفداران می‌توانند از این خبر خوشحال باشند و منتظر بازی بمانند، اما نکته مهمی که وجود دارد این است که بازی‌های بزرگی در حال منتشر شدن هستند و خرید یک بازی Remaster(آن هم ریمستر بازی‌ای که سال 2012 منتشر شد)، چندان عاقلانه به‌نظر نمی‌رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید