نمایش موسیقی The Legend of Zelda: Symphony Of Goddesses برگزار خواهد شد

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۶

آهنگ‌سازان ژاپنی همیشه در بین بهترین آهنگ‌سازان دنیا شناخته شده هستند. کافی است تا نگاهی به موسیقی‌ بازی‌های ژاپنی مانند Final Fantasy ،Silent Hill و The Legend of Zelda بیاندازید تا متوجه شوید آهنگ سازان ژاپنی همیشه یکی از بهترین‌ها هستند. برای خواندن ادامه‌ خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اگر یکی از دوست‌داران سری بازی‌های The Legend of Zelda (افسانه زلدا) و موسیقی‌های زیبای آن باشید، شاید بخواهید روز نمایش موسیقی این بازی با اجرای Stephen Colbert در هفته بعد را در تقویم خود علامت بزنید.

در روز سه‌شنبه، 13 اکتبر، نمایش موسیقی The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses با برنامه‌ریزی شرکت Nintendo برگزار می‌شود. در این نمایش سنفونی، قطعه آهنگ‌های بازی The Legend of Zelda: Tri Force Heroes که جدیدترین نسخه از سری بازی‌های افسانه زلدا است و قرار است به‌صورت انحصاری برای کنسول دستی 3DS منتشر شود، پخش خواهد شد. پیام شرکت نینتندو به‌ این صورت است:

“ما بسیار هیجان‌ زده هستیم که اعلام کنیم نمایش The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses، به‌عنوان یک نمایش موسیقی و به‌همراه Stephen Colbert در روز سه‌شنبه، 13 اکتبر، میزبان شما خواهد بود. در این نمایش، بهترین موسیقی‌های بازی The Legend of Zelda: Tri Force Heroes که قرار است تا در 23 اکتبر منتشر شود، اجرا می‌گردد.”

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes در  23 اکتبر سال جاری برای کنسول دستی 3DS منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید