CD Projekt Red: بازی Cyberpunk 2077 از تمامی بازی‎های ساخته شده ما بزرگ تر خواهد بود!

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۷

از معرفی بازی Cyberpunk 2077 حدود 3 سال می‎گذرد ولی تا به حال اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده است که دلیل آن کار بر روی بازی فوق‎العاده The Witcher 3:Wild Hunt می‎باشد. اما به تازگی یکی از افراد CDPR اعلام کرده است این بازی از تمامی بازی‎های ساخته شده توسط این استدیو بزرگ خواهد بود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.کارمند بخش جلوه‎های بصری این بازی، جناب آقای Jose Teixeira در مورد بازی Cyberpunk 2077 می‎گوید این بازی به مراتب از بازی‎های دیگر این استودیو مانند The Withcer 3: Wild Hunt بزرگ تر می‎باشد و تجربه عنوان Witcher به آن‎ها برای ساخت این بازی کمک می‎کند. در زیر می‎توانید سخنان آقای Jose Teixeira را مشاهده کنید:

بازی Cyberpunk به مراتب بزرگ‎تر از تمامی بازی‎های ساخته شده به دست CDPR خواهد بود. بسیار بزرگ تر! ما قدم در راهی جدید گذاشته‎ایم و این پیچیدگی و اندازه برای ما مشکلات زیادی به‎وجود آورده است.

همچنین وی افزود:

بازی Witcher کمک بسیار کمی در ساخت Cyberpunk به ما کرده است؛ زیرا این بازی آنقدر بزرگ و پیچیده خواهد بود که نمی‎توانیم از تجربیات خود در زمینه بازی Witcher از آن استفاده کنیم و به همین خاطر ما واقعا نمی‎دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. کار بر روی بازی The Witcher 3: Wild Hunt یک تجربه برای یادگیری بسیار خوبی بود گرچه گاهی به مشکلات سختی برخورد می‎کردیم و من تضمین می‎کنم این تجربه به ما کمک خوبی خواهد کرد.

وی ادامه داد:

چیز‎های زیادی هستند که من در حال تغییر و بهبود آن‎ها هستم و من تضمین می‎کنم تمامی افراد استودیو آن چیزی که در مورد این بازی در سر دارند را عملی خواهند کرد.

بازی Cyberpunk توسط استودیو بازی‎سازی موفق CD Projekt Red در دست ساخت می‎باشد و همچنان تاریخ انتشار آن اعلام نشده است ولی طبق اخباری که اعلام شده است نباید تا سال 2017 منتظر عرضه‎ این عنوان بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید