Nielsen مورد انتظارترین عناوین تعطیلات امسال را اعلام کرد

۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴

طبق جدیدترین آماری که توسط وبسایت معتبر Nielsen منتشر گردیده است، مورد انتظارترین عناوین تعطیلات امسال براساس پلتفرمی که برای آن منتشر می‌شود رده‌بندی شده‌اند. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

این لیست با دقت فراوان براساس انتظار طرفدارن برای عنوان، مقدار پیش‌خریدهای انجام شده، صحبت‌ها و اشاراتی که به عنوان شده‌است و چندین موارد دیگر شکل گرفته است. درصدی که در روبه‌روی هر عنوان نوشته شده‌است نشان دهنده آن است که هرعنوان در چه سطحی توسط طرفدارن مورد انتظار است.

50 درصد نشان دهنده یک انتظار معمولی برای انتشار آن عنوان است.

70 تا 79 درصد نشان دهنده آن است که انتظاری بیشتر از یک عنوان معمولی دارد.

80 تا 89 درصد نشان دهند انتظار بالای طرفدارن است.

90 تا 100 درصد انتظار بسیار بالای طرفدارن و مورد انتظارترین عناوین تعطیلات امسال می‌باشند.

در بخش عناوینی که برروی چند پلتفرم منتشر می‌شوند، عنوان Call of Duty: Black Ops III با 98 درصد انتظار در رتبه نخست قرار دارد. در ادامه لیست نیز Fallout 4 و Assassin’s Creed: Syndicate هردو با 95 درصد رتبه‌های دوم و سوم را تشکیل می‌دهند. هر هفت عنوان قرار گرفته در لیست برای هر سه پلتفرم Xbox One ،PC و PS4 منتشر می‌گردند. البته عنوان Rise of the Tomb Raider در تعطیلات امسال تنها برای Xbox One و Xbox 360 منتشر می‌شود.

در بخش عناوین انحصاری، کنسول Xbox One دارای موردانتظارترین عنوان امسال است. Halo 5: Guardians با 100 درصد انتظار رتبه نخست عناوین انحصاری موردانتظار را دارا می‌باشد. برروی پلتفرم PC نیز جدیدترین ساخته Blizzard یعنی StarCraft II: Legacy of the Void با انتظار 91 درصدی در رتبه نخست عناوین انحصاری PC قرار دارد. همچنین Anno 2205 نیز با انتظار 75 درصدی در رتبه دوم قرار دارد. در کنسول PS4 عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection که بازسازی از سه بازی قبلی سری Uncharted است با 79 درصد انتظار طرفداران حضور دارد. در بخش کنسول‌های دستی، عنوان Corpse Party: Blood Drive برای PlayStation Vita با 76 درصد انتظار در رتبه نخست قرار دارد. Nintendo حقیقتا دست پری در عناوین انحصاری برای تعطیلات امسال دارد. Nintendo با داشتن 7 عنوان موردانتظار برای دو کنسول Wii U و 3DS آماده پذیرایی از تعطیلات امسال است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید