گیفت کارت
گیفت کارت

منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از عنوان Mass Effect: Andromeda در زمستان امسال باشید

۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۱

به‌تازگی استودیوی BioWare اعلام کرده است که اطلاعات جدیدی را از عنوان مورد انتظار Mass Effect: Andromeda در زمستان امسال منتشر خواهد کرد. همچنین بنابر گفته‌های جدید، کیفیت بصری بازی نسبت به تیزر نمایش داده شده در E3 2015، به‌مراتب بهتر شده است. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

از زمان معرفی قسمت بعدی سری محبوب Mass Effect تحت عنوان Andromeda، اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده است؛ اما اکنون، طبق اعلام رسمی دو تن از افراد استودیو؛ یعنی آقایان Chris Wynn و Yanick Roy، زمستان امسال اطلاعات مهیجی از بازی منتشر خواهد شد.

آقای Roy در پاسخ به سؤال یکی از طرفداران در Twitter، اینگونه اظهار کردند:

همانند سنجاب‌ها که آجیل‌های خود را برای فصل زمستان انبار می‌کنند، ما نیز در حال جمع‌آوری اطلاعات مربوط به بازی برای زمستان هستیم!

— Yanick Roy (@YanickRRoy) September 29, 2015

در جایی دیگر نیز، آقای Chris Wynn درباره پیشرفت‌های گرافیکی Mass Effect: Andromeda نسبت به تیزر نمایش داده شده در هنگام برگزاری کنفرانس EA در نمایشگاه E3 2015 صحبت کرده‌اند:

با وجود زمان فراوانی که بر روی آخرین ورژن Andromeda صرف شده است، اکنون بازی بهتر از تیزری که در E3 به شما نشان دادیم، جلوه می‌نماید.

— Chris Wynn (@The1Wynn) September 30, 2015

همچنین ایشان در ادامه صحبت‌های خود تأیید کردند که تیزر بازی کاملا in-engine بوده است. Mass Effect: Andromeda در تعطیلات سال ۲۰۱۶ میلادی (زمستان ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

 

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید