گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Sword Art Online: Hollow Realization برای کنسول‌های PS4 و PS Vita معرفی شد

۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵

شرکت Bandai Namco در جریان رویداد Dengeki Bunko Fall Festival بازی Sword Art Online: Hollow Realization را برای کنسول‌های PlayStation 4 و PlayStation Vita معرفی کرد. ابتدا در نمایشگاه Tokyo Game Show 2015 اعلام شد که قرار است نسخه چهارم این سری ساخته شود. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Reki Kawahara، خالق سری Sword Art Online، وظیفه کارگردانی این نسخه را هم بر عهده دارد. در کنار ایشان آقای Yosuke Futami و دیگر اعضای تیم سازنده برای ساخت بازی همکاری می‌کنند. تاکنون اطلاعات زیادی از داستان این نسخه منتشر نشده است؛ اما به نظر می‌رسد بازی داستان پیچیده‌ای داشته باشد. بر اساس گفته‌های خالق سری، این نسخه داستان و روایت اصلی Aincrad را شرح خواهد داد. اطلاعات بیش‌تری از Sword Art Online: Hollow Realization در 8 اکتبر منتشر خواهد شد.

این بازی قرار است در سال 2016 میلادی در کشور ژاپن عرضه شود. علاوه بر این شرکت Bandai Namco باندلی را با نام  Sword Art Online: Game Director’s Edition Aincrad Model برای کنسول نسل هشتمی PS4 معرفی کرد. این باندل با طرحی زیبا در دو رنگ سیاه و سفید در دسترس خواهد بود. همچنین قرار است نسخه Sword Art Online: Game Director’s Edition بازی به صورت جداگانه با قیمت 42,980 ین عرضه شود.

شما می‌توانید تصاویری از بازی Sword Art Online: Hollow Realization را در پایین مشاهده کنید.

تصویر باندل Sword Art Online: Game Director’s Edition Aincrad Model:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید