Call of Duty: Black Ops III دارای یک درجه سختی جدید خواهد بود| Realistic؟!

۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹

درست همین چند لحظه پیش بود که کمپانی Activision اقدام به انتشار فهرست تروفی‌های جدیدترین نسخه فرنچایز Call of Duty، یعنی عنوان Black Ops III نمود. حال وبسایت dualshockers با بررسی دقیق این فهرست متوجه یک درجه سختی جدید به نام Realistic یا “واقعی” برای عنوان Black Ops III، شده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

با وجود اینکه بیشتر تروفی‌های این عنوان مطابق با کلیشه‌های فرنچایز بوده و چیز خاصی را برای عرضه ندارد، با این حال برخی از این تروفی‌ها حاوی جزئیات جدیدی از قابلیت‌ها و حالت‌های Black Ops III می‌باشد. اولین چیزی که در چند تروفی اشاره شده و احتمالا توجه شما را به خود جلب خواهد کرد، مربوط به حالت Dead Ops Arcade II می‌باشد. حالتی که مخصوص سری Black Ops بوده و احتمالا به روشی جذاب در نسخه جدید پیاده‌سازی شده است.
اما مورد بسیار جالب‌تر به درجه سختی جدیدی برای بخش تکنفره بازی باز می‌گردد که با نام Realistic شناخته شده و احتمالا چالش جدیدی برای بازی‌بازان حرفه‌ای Call of Duty خواهد بود:

با وجود اینکه اطلاعات بیشتری از این درجه سختی منتشر نشده است، مواردی مانند عدم checkpoint، بازیابی سلامتی طولانی مدت، مهمات محدود و البته هوش مصنوعی سرسخت‌ را به عنوان ویژگی‌های این درجه سختی احتمال داد.
Call of Duty: Black Ops III در تاریخ ۶ نوامبر سال جاری برای پلتفرم‌های PC ،PS4، Xbox One، PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است، نسخه نسل هفتی این عنوان فاقد بخش داستانی تکنفره خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید