گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ عرضه بازی Divinity: Original Sin برای PS4 و Xbox One مشخص شد

۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۴

بالاخره استودیو Larian Studios تاریخ عرضه بازی Divinity: Original Sin را برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One اعلام کرد. این بازی نقش آفرینی ابتدا در سال 2014 برای رایانه‌های شخصی عرضه شد. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به‌تازگی استودیو Larian Studios به سایت Eurogamer اعلام کرده است که نسخه کنسول‌های PS4 و Xbox One بازی Divinity: Original Sin در تاریخ 27 اکتبر 2015 (5 آبان 94) عرضه خواهد شد. می‌توان نام این نسخه را یک نسخه پیشرفته و بهبود یافته نامید.

علاوه بر تغییرات نسخه Enhanced Edition (نسخه پیشرفته)، بازی شامل ویژگی‌های جدیدی نظیر رابط کاربری جدید طراحی شده و اضافه شدن بخش co-op آنلاین و محلی خواهد بود. همچنین صداگذاری کامل شخصیت‌ها به بازی اضافه شده است. صداپیشگانی از جمله Alix Wilton Regan و Alec Newman این نقش‌ها را بر عهده دارند. در کنار همه این ویژگی‌ها، این نسخه دارای چند پایان جدید نیز خواهد بود.

نسخه Enhanced Edition یک ورژن بسیار کامل و پیشرفته از بازی اصلی که یک میلیون نسخه فروش داشت، خواهد بود. آقای Swen Vincke در این خصوص می‌گوید که بازی به اندازه یک کامیون تغییرات داشته است.

ما نام این نسخه را Enhanced Edition گذاشته‌ایم؛ اما من واقعاً تصور می‌کنم چیزی بیشتر از یک نسخه پیشرفته را ساخته‌ایم.

همچنین قبلاً هم اعلام شده بود که هدف سازندگان این است که این بازی بر روی هر دو کنسول PS4 و Xbox One با رزولوشن 1080p شود. لازم به ذکر است که این نسخه برای PC ،Mac و SteamOS هم عرضه خواهد شد. افرادی که نسخه اصلی را برای پلتفرم‌های فوق خریده‌اند، می‌توانند این نسخه پیشرفته را به صورت رایگان دریافت کنند.

بازی Divinity: Original Sin ابتدا در سال 2014 برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست مورد توجه منتقدین مختلف قرار گیرد. سازندگان برای نسخه بعد کمپینی در کیک استارتر ایجاد کردند که توانست با بودجه‌ای بیش‌ از 2 میلیون دلار به موفقیت برسد. نسخه بعدی برای سال 2016 برنامه ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید