برای نصب Assassin’s Creed: Syndicate برروی Xbox One، مقدار 40GB فضا نیاز است

۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۹

وارد پاییز شده‌ایم و انتشار بازی‌های AAA زیادی در انتظار بازیبازان است. یکی از این بازی‌ها که هر ساله با نسخه جدیدی مهمان خانه‌هایمان می‌شود، بازی Assassin’s Creed است که امسال با نسخه Syndicate و در لندن قرن 19 جریان دارد. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

به‌تازگی حجم و فضای مورد نیاز برای نصب بازی Assassin’s Creed: Syndicate برروی کنسول Xbox One مشخص شده است. برای نصب این بازی برروی Xbox One به‌فضای 40GB نیاز دارید. این خبر از طرف official Xbox store یا فروشگاه رسمی Xbox منتشر شده است. نکته‌ مهم در مورد فضای مورد نیاز برای نصب این بازی این است که سال پیش نیز پیش از انتشار بازی Assassin’s Creed: Unity، همین فضای 40GB برای نصب، اعلام شده بود اما با توجه به به‌روزرسانی‌ها و رفع مشکلات بازی پس از انتشار، حجم بازی واقعا بیشتر از 40GB شد. البته بعید به‌نظر می‌رسد که Ubisoft از اشتباهات خود برسر قسمت پیشین درس نگیرد و این نسخه نیز پر ایراد باشد.

اتفاقات داستانی Assassin’s Creed: Syndicate در سال 1868 و در زمان انقلاب صنعتی رخ می‌دهد و شامل محتوا‌ی الحاقی Jack the Ripper می‌شود. همچنین در صورت پیش خرید کردن این بازی، می‌توانید از 2 محتوای ویژه داستانی نیز بهره ببرید.

Assassin’s Creed: Syndicate در 23 اکتبر سال جاری برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید