مقایسه دقیق از عملکرد عنوان Uncharted: Drake’s Fortune بر روی دو کنسول PS4 و PS3

۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰

تنها چند روز تا انتشار عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection زمان باقی مانده است و از همین رو بسیاری از منابع معتبر به انجام مقایسه‌های متفاوت در مورد این عنوان پرداخته‌اند تا پیشرفت‌های گرافیکی  صورت گرفته را به صورت کامل به طرفداران و خریداران این عنوان نشان دهند. وبسایت گیمفا نیز در طی یک مقاله اختصاصی به صورت کامل به بررسی جزئیات و موارد بهبود‌یافته در عنوان Uncharted: The Nathan Drake Collection پرداخته بود. با ما در ادامه همراه باشید.

حال نوبت به وبسایت Digital Foundry رسیده تا به مقایسه دقیق عملکرد عنوان Uncharted: Drake’s Fortune بر روی دو کنسول PS4 و PS3 بپردازد. همانطور که در مقاله اشاره کردم، اگر می‌خواهید بیشترین تفاوت را در این نسخه بازسازی شده احساس کنید باید به مقایسه عنوان Uncharted: Drake’s Fortune در بین دو نسل بپردازید تا شاهکاری که استودیو Bluepoint Games ساخته است را درک کنید.

پس بیش از این شما را منتظر نمی‌گذارم و به تماشای این ویدیو‌ها دعوت می‌نمایم. لازم به ذکر است که ویدیو اول به مقایسه فریم‌ریت در اجرای این عنوان بر روی دوکنسول و ویدیو دوم به مقایسه گرافیکی این عنوان می‌پردازد.

مقایسه فریم‌ریت

[jwplayer mediaid=”272754″]

لینک دانلود با کیفیت HD

لینک دانلود با کیفیت SD

——————————————————————-

مقایسه گرافیک

[jwplayer mediaid=”272755″]

لینک دانلود با کیفیت HD

لینک دانلود با کیفیت SD

مطمئنا اگر از دارندگان کنسول PS4 هستید  یک پیشنهاد فوق العاده دریافت کرده‌اید و فرصت آن را دارید که هر سه نسخه قبلی سری Uncharted را تنها به قیمت یک عنوان AAA خریداری و تجربه نمایید. بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection جمعه ۹ اکتبر ۲۰۱۵ (۱۷ مهر) برای PS4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید