ممکن است خاموش شدن جامعه آنلاین World in Conflict به تعویق بیافتد

۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴

جامعه آنلاین بازی World in Conflict، در واقع یک میزبان بزرگ و پررونق نیست. همین موضوع باعث اعتراض طرفداران این عنوان شده و بازیبازانی که فکر می‌کردند جامعه‌ها و مجموعه‌های آنلاین این بازی بزرگ است و گنجایش‌های بسیار دارد، تعجب کرده‌اند. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طبق گزارش‌های PC Gamer، جامعه‌های بازی World in Conflict توانایی میزبانی حداکثر 125 بازیباز در آن واحد را دارد و این، اوج توانایی سرور‌ها تا سال پیش بود. هرچند، این مسأله باعث می‌شد تا با خاموش شدن آنلاین و از کار افتادن سرور‌ها مواجه شویم که در ماه آپریل اعلام شد.

خاموش شدن سرور‌های آنلاین قرار بود تا 6 اکتبر 2015 صورت بگیرد اما به‌تازگی پستی در انجمن‌های بازی منتشر شده مبنی بر این که تاریخ مشخصی برای جلوگیری از این اتفاق(خاموش شدن آنلاین) وجود ندارد. حال، خود Massgate دست به کار شده و همانطور که گفته شد، پیامی نیز منتشر کرده است:

“سلام به همگی. ما تصمیم گرفتیم که خاموش کردن سرورهای Massgate را به عقب بیاندازیم و هنوز در حال بررسی راه‌حل‌های ممکن هستیم. ما پتانسیل سرور‌ها و راه‌حل‌های دیگر را بررسی می‌کنیم. هیچ قولی نمی‌دهیم اما برروی آن کار می‌کنیم. در واقع قصد ما این است که همه‌ی گزینه‌ها و راه‌حل‌های ممکن را امتحان کنیم و در صورت عدم موفقیت، سرور‌ها را خاموش کنیم. منتظر خبرهای بیشتر در رابطه با این موضوع باشید.”

باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی می‌افتد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید